Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren servies
Resultaat: 875 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

5 Servetringen
Resultaat: 40 EUR

5 Diverse servetringen waarvan 3 zilveren en 2 plate Cond.: G

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 275 EUR

Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G

2 Silverplated flessenbakken
Resultaat: 20 EUR

Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G

Zilveren presenteerschaal
Startprijs 90 EUR

Mooi antiek Spaans zilveren presenteerschaal voor kaviaar ca. 35gr. ø11cm. Cond.: U

Tahiti parelketting
Startprijs 980 EUR

Tahiti parel ketting met sluiting RG 585/000 ,31 chocobruine tahiti parels,Ø11.5-14 mm, L 45 cm.

Brilj.designer ring
Startprijs 300 EUR

Designer ring WG 585/000 bezet met briljanten 0.50 crt.W/SI, ø 54, 4.9 gr.

Saffier brilj.ring WG
Resultaat: 250 EUR

Ring WG 585/000 bezet met ronde en ovale gefacceteerde saffieren, 3.0 crt. in goede kleur en 10 diamanten 0.05crt. W/SI ø 53, 6.0 gr.

Armband WG onyx/brilj.
Startprijs 450 EUR

Armband WG 585/000 bezet met 20 gefacceteerde onyx en 40 diamanten 0.70 crt.W/SI, L.17.8 cm.,14.2 gr.

Hanger diam/tijgeroog
Startprijs 160 EUR

Hanger WG 585/000 met een bruine gefac.tijgeroog,omrand met rode tijgeroog, samen 12.44 crt.en 2 diamanten, L.42 mm.,5.8 gr.

Ring WG/GG brilj.
Startprijs 290 EUR

Ring WG/GG 750/000 met een briljant 0.12 crt., Ø 55

Parel-brilj.oorringen
Startprijs 1.800 EUR

Oorhangers RG/GG/WG 560/000 ieder met 5 natuurparels 3-4.5 mm.,4 briljanten totaal 0.30 crt.W/SI en 80 diamanten 0.50 crt. W/SI Ø22 mm., 12.2 gr.

Ring GG/WG aquam/saffier/brilj.
Startprijs 1.400 EUR

Ring GG/WG 585/000 met een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn 11.90crt.,in een goede kleur, saffieren 1.35 crt.en briljanten 0.25 crt.,W/SI, Ø 55, 11.6 gr.

Klipoorst.aquam/saffier/brilj.
Startprijs 1.300 EUR

Klipoorstekers GG/WG 585/000 met ieder een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn, totaal 10 crt. in zeer goede kleur,saffieren 2.5 crrt. en briljanten 0.33 crt. W/SI ,13.7 gr.

Ring WG saffier
Startprijs 300 EUR

Ring WG 750/000 bezet met een saffier 0.5 crt.en briljant 0.15 crt., Ø 53

Zilveren sauslepel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.

Zilveren ei met afbeelding
Startprijs 160 EUR

Fraai bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 275gr. 9xø5cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 525 EUR

Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

6 Lepeltjes en 6 vorkjes
Startprijs 150 EUR

6 Zilveren theelepels en 6 zilveren taartvorkjes begin 1900, Fa. Hooikaas 835/000 130gr.totaal) Cond.: U

Zilveren mesje
Startprijs 200 EUR

Zilveren mes voor de verzamelaar begin 18e eeuw ca. 31gr. 15cm. Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 140 EUR

Zilveren wijnfles houder op 3 pootjes, met blauw glazen inzetbak. 925/000, 4xø12cm. Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 140 EUR

Zilveren wijnfles houder op 4 pootjes met blauw glazen inzetbak. 925/000. 4xø12cm. Cond.: U

Visschep
Startprijs 150 EUR

Mooi bewerkte antieke zilveren visschep 835/000 ca. 100gr. 32cm. Cond.: U

Zilveren tassa
Startprijs 275 EUR

Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920, 835/000, ca. 305gr. 8xø21cm. Cond.: U