Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G
Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.
Reisklok met kompas, ca.1880/1890, gebronsd compositie, rijkelijk bewerkt, witte emaille wijzerplaat. H.18 cm.
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, zonder slinger. Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R
Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?)Pendule met beschilderde wijzerplaat (56x40x19cm. )en twee kandelaars(6 kaarshouders) (60x27x21cm.) met galante scenes beschilderd. Metaal gegoten en verguld...
Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G
Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...
Zeven zilveren herdenkingsmunten van 100 Shilling. 1x "1976 Olympiade". 1x "1976 200J. Bürgtheater". 1x "1976 1000J Karnten". 1x "1978 700J. Gmunden". 1x "1978 700J. Dürnkrut". 1x "1978 1100J. Villach...
Negen munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1959 (3x), 1960, 1961, 1962,, 1963, 1964 en 1966. Munten lijken allemaal in ZF (of betere) conditie.
Elf munten van 1 gulden (Nederland) uit 1922, 1923 (F/ZF), 1924 (P), 1928 (F/ZF), 1929, 1930, 1931, 1938 (ZF), 1939 (P), 1940 (P) en 1943 (P/FDC)
Acht munten van 5 cent uit 1913 (ZF), 1914 (ZF), 1923 (ZF), 1929 (ZF), 1938 (P), 1939 (FDC), 1940 (FDC) en 1943.
Grote sterling zilveren munt in proof conditie. Panama 1978, 20 Balboa 925/000 130gr. Geheel met originele doos en certificaten
"Republic of the Philippines" proof set 1975, alle 8 munten nog in proof staat incl. certificaten. Cond.: Proof
Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.
bakfout achter