Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanton1928
Geen vanafprijs

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

Wanddecoratie zwaard op hout
Resultaat: 35 EUR

Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.

Citer
Resultaat: 20 EUR

Houten Citer ca. 1900, zwart gelakt met ploychroom bloemdecor. Embleem van een adelaar met de titel "Bestes Fabrikat". Diverse gebruikerssporen, mist de zijkanten, achterkant met spanningsscheuren. 56...

14 Etsen koningshuis 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

14 Etsen 18e eeuw. Portretten van het Hollands koningshuis, diverse formaten. Cond.: G

Y. Wenning
Startprijs 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje van Giethoorn 50x60cm. Cond.: G

Vaasje kalebas zilveren montuur
Resultaat: 40 EUR

Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G

Rozetring sma./bril.
Startprijs 1.100 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.64 crt. en een smaragd. ø54, 8 gr. Bijzonder mooi gemaakt.

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollandse beugeltas van kralen, met zilveren beugel met muziekanten, 835/000, ca. 211gr. 12cm.

Divers tin
Geen vanafprijs

Kavel van 6 diverse tinnen delen. 1x Kalebasvormige vaas, 3 maatbekers en 2 schalen op direpoot Cond.: G

Moerkerken
Resultaat: 45 EUR

H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, Kong
Startprijs 125 EUR

L. Kong 20e eeuw, olieverf op linnen, Indonesische boten 45x60cm. Cond.: U

Bureaulamp
Resultaat: 25 EUR

Messing bureaulamp met groen gekleurde glazen kap 21e eeuw. 31x26x16cm. Cond.: U

Tiffany lamp, rose
Startprijs 90 EUR

Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U

2 Aquarellen H.K., vazen
Startprijs 15 EUR

2x Monogram H.K. 80, aquarel op papier, twee vazen Griekenland 9x16,5cm. Cond.: G

GG Solitairring
Startprijs 325 EUR

Solitairring GG 585/000 bezet met een briljant 0.18 crt.(Engelse zetting), ø55, 4.2 gr.

Oorstekers WG met bril.
Startprijs 120 EUR

Oorstekers WG 585/000 met briljant

Dienblaadje
Startprijs 200 EUR

Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G

2 Icoontjes
Startprijs 40 EUR

2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.

Serviesje
Resultaat: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G

Hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Antiek verguld zilveren hostiedoosje ca. 47gr. 2xø4,5cm. Cond.: U

Landkaart Gelderland
Startprijs 30 EUR

Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G