Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Lladro meisje
Resultaat: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

2 Platelen vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee keramiek vazen. 1x Gouda Regina 438 W.B. Bonsel (chip aan de voet). 1x Vaas Eros 1924, ontwerp W.J.R. (haarscheuren). 23-28cm. Cond.: R

Porseleinen inktpotje
Geen vanafprijs

Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.

11 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Elf diverse delen 17e en 18e eeuws Chinees porselein. 6 Diverse kopjes en 5 diverse schoteltjes Cond.: R-G

Kaststel 2-Delig
Startprijs 50 EUR

Twee porseleinen vazen Delfts blauw 20e eeuw, Jugendstil vorm, decor met bloemen en schepen 27xø12cm. Cond.: G

Strooier
Startprijs 50 EUR

Antieke blauwkristallen poedersuiker-strooier met messing montuur. Amandelvormig geslepen ca. 1880 (Boheems, kleine chip) 16,5xø6cm. Cond.: G

Fruittester
Resultaat: 10 EUR

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

2 Porseleinen lijsten
Startprijs 20 EUR

2 Porseleinen lijsten met figuren 20e eeuw, gouddecor. 1x Man in kledendracht, 1x vrouw met kledendracht 11,5x14cm. Cond.: G

Tegeltableau 6-pas
Startprijs 150 EUR

6-Pas tegeltableau 18e eeuw met diverse dierlijke voorstellingen o.a; een hert, haas, eend en 3 vogels 39x26cm. Cond.: R-G

Tegeltableau 9-pas
Startprijs 200 EUR

9-Pas tegeltableau 18e eeuw. 8 tegels met afbeeldingen van engelen, 1 tegel van een vogeltje. Alle tegels afkomstig van hetzelfde baksel 40x40cm. Cond.: R

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G

Balinees vleesbestek
Resultaat: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

Monogram
Resultaat: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

Schilderij, Ab Voorn
Startprijs 90 EUR

Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Resultaat: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Aziatisch spel
Startprijs 20 EUR

Aziatisch spel

2 Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor ø22cm. Cond.: U

Chinees kaststelletje
Resultaat: 65 EUR

Driedelig Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw. Blauw decor met bloemen, bomen en draken. Beschadigd, gelijmd. 2x20,5xø9cm. en 22xø10,5cm. Cond.: M

2 Beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Pierrots Duitsland 20e eeuw. 1x Pierrot (hand mist), 1x Pierrot gemerkt V.W. 1764 Germany 15-16cm. Cond.: R

Anton Dirckx, Parijs
Startprijs 450 EUR

Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U

Ketting zilv.engel
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.

Messing staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startprijs 20 EUR

Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G

Glazen vaasje groen
Startprijs 10 EUR

Modern mondgeblazen vaasje met bloemmotief opgelegd. Gelobte kraag 18xø9,5cm. Cond.: G