Drie Chinese borden 18e-19e eeuw. 1x Klein bord met Chinees teken ø16cm. 1x Bord met figuren ø18cm. 1x Bord met planten en vogels ø22cm. Enkele kleine glazuurfoutjes.
3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand.
Glazen bokaal 20e eeuw met rijk slijpdecor van vogels op bloeiende takken en decoratieve motieven H.: 19cm.
Glazen bon-bon dekselschaal op metalen goukleurig onderstel ø14 cm.H16 cm.en een groot glas op voet, geslepen goudkleurig bewerkt. H.17 cm.
Twee Jugendstil vazen ca. 1900 van oplaine glas. 1x Kleine ronde vaas met groene hals en decoratieve goudkleurige versieringen 13cm. 1x Vaas met oor gedecoreerd met bloemen en vlinders 18cm.
Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.
Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...
Meissen ronde asbak, met blauwe draken beschilderd, zilveren 925/000 rand,ø 14 cm.
Japanse beker van keramiek eind 19e eeuw, Banko. Voorstellend een zittende oude man voor een rieten vat met reliëfbloemen. Voeten afgebroken en enkele beschadigingen 13cm.
Porseleinen beker Altwasser ca. 1900. Polychrome afbeelding van "Genesungsheim Hohenwiese i.R." H.: 9cm.
Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U
3-Delig Japans servies ca. 1900 bestaande uit theekan, melkan en suikerpot, latere Meiji-tijd. Polychrome emaille beschildering en goudkleurige versieringen 9-12cm.
Zes doorbroken borden van KPM Berlijn 2e helft 19e eeuw. (1e keus). Polychrome beschildering van bloemen en insecten. 1 Beschadigd ø22cm.
2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.
Porseleinen beeld Thüringen 2e helft 20e eeuw polychroom beschilderd. Afbeelding van "Alter Fritz" zittend op een stoel. 26x17x14cm.
Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.
Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotiefen aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.
Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.
Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.
Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.
Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd
Meissen bord eind 19e eeuw, polychroom beschilderd met personen in landschap. Licht bestoten ø33cm.
Drie keramiek borden. 1x Partenkirchen ca. 1930, gesigneerd Wilhelm Kagen "Springend hert" ø27cm. 1x Diepe schaal ø29cm. 1x bord met afbeelding van de heilige Antonius van Padua ø35cm.
Stel Japanse ovale imari borden 19e eeuw. Polychroom beschilderd met bloemen. 1 bord is gerestaureerd. 28cm.