Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese borden
Resultaat: 45 EUR

Drie Chinese borden 18e-19e eeuw. 1x Klein bord met Chinees teken ø16cm. 1x Bord met figuren ø18cm. 1x Bord met planten en vogels ø22cm. Enkele kleine glazuurfoutjes.

Mocca setje
Startprijs 35 EUR

3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand.

Bokaal glas
Startprijs 40 EUR

Glazen bokaal 20e eeuw met rijk slijpdecor van vogels op bloeiende takken en decoratieve motieven H.: 19cm.

2 Deel glas
Startprijs 25 EUR

Glazen bon-bon dekselschaal op metalen goukleurig onderstel ø14 cm.H16 cm.en een groot glas op voet, geslepen goudkleurig bewerkt. H.17 cm.

2 Jugendstil vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Jugendstil vazen ca. 1900 van oplaine glas. 1x Kleine ronde vaas met groene hals en decoratieve goudkleurige versieringen 13cm. 1x Vaas met oor gedecoreerd met bloemen en vlinders 18cm.

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.

10 Deel Hutschenreuter
Startprijs 20 EUR

Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...

Meissen asbak
Resultaat: 30 EUR

Meissen ronde asbak, met blauwe draken beschilderd, zilveren 925/000 rand,ø 14 cm.

Japanse beker
Startprijs 20 EUR

Japanse beker van keramiek eind 19e eeuw, Banko. Voorstellend een zittende oude man voor een rieten vat met reliëfbloemen. Voeten afgebroken en enkele beschadigingen 13cm.

Porseleinen beker
Startprijs 20 EUR

Porseleinen beker Altwasser ca. 1900. Polychrome afbeelding van "Genesungsheim Hohenwiese i.R." H.: 9cm.

2 Schalen
Startprijs 100 EUR

Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U

Japans servies 3-deel
Startprijs 20 EUR

3-Delig Japans servies ca. 1900 bestaande uit theekan, melkan en suikerpot, latere Meiji-tijd. Polychrome emaille beschildering en goudkleurige versieringen 9-12cm.

6 KPM borden
Startprijs 160 EUR

Zes doorbroken borden van KPM Berlijn 2e helft 19e eeuw. (1e keus). Polychrome beschildering van bloemen en insecten. 1 Beschadigd ø22cm.

2 Delfts blauwe borden
Startprijs 50 EUR

2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.

Porseleinen beeld Thuringen
Startprijs 80 EUR

Porseleinen beeld Thüringen 2e helft 20e eeuw polychroom beschilderd. Afbeelding van "Alter Fritz" zittend op een stoel. 26x17x14cm.

Porseleinen beeldje Rusland
Startprijs 30 EUR

Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.

Kutani pijpvaasje
Startprijs 30 EUR

Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotiefen aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.

Imari bord
Startprijs 10 EUR

Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.

Groot imari bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.

Kapitale imari schotel
Resultaat: 130 EUR

Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.

Kapitale imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd

Meissen bord
Resultaat: 50 EUR

Meissen bord eind 19e eeuw, polychroom beschilderd met personen in landschap. Licht bestoten ø33cm.

3 Keramiek borden
Startprijs 40 EUR

Drie keramiek borden. 1x Partenkirchen ca. 1930, gesigneerd Wilhelm Kagen "Springend hert" ø27cm. 1x Diepe schaal ø29cm. 1x bord met afbeelding van de heilige Antonius van Padua ø35cm.

2 Ovale imari borden
Resultaat: 50 EUR

Stel Japanse ovale imari borden 19e eeuw. Polychroom beschilderd met bloemen. 1 bord is gerestaureerd. 28cm.