Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen beeld, zwerver
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Porseleinen beeld, trompetist
Startprijs 30 EUR

Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen man en vrouw
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Startprijs 80 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Startprijs 70 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen groepje
Startprijs 70 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.

Porseleinen groep
Startprijs 70 EUR

Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 70 EUR

Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groep
Startprijs 175 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)

2x Porseleinen beeld
Startprijs 125 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 125 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

2 Kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee antieke kandelaars met bisquit porseleinen voet ca. 1880. 1 Figuur heeft een baknaad en 1 figuur mist iets in de hand. Bovenste gedeelte van 1 kandelaar van compositie is gebroken. Romeinse man e...

2 Imari vazen
Resultaat: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

Chinees imari bordje
Resultaat: 70 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

Schoteltje KPM
Startprijs 20 EUR

Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U

Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Beeld, jongentje
Geen vanafprijs

Gipskalken beeld van een slapend jongetje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R

26 Delig servies
Resultaat: 15 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

3 Rosenthal borden
Resultaat: 85 EUR

Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U

4 Tegels, tulpen
Startprijs 60 EUR

Vier 18e eeuwse tegels met tulpen in een vierkant. Alle tegels zijn gerestaureerd 13x13x1,5cm. Cond.: R