Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.

2 Zilveren kandelaartjes
Startprijs 60 EUR

Sterling zilveren kandelaartjes. 925/000 5,5cm. Cond.: U

Rhodoniet collier
Startprijs 325 EUR

Rhodoniet collier,L 42cm., met vlinderslot en 53 GG 585/000 tussenbolletjes.

Collier, parelmoer/goudsteen
Startprijs 275 EUR

Collier gemaakt van goudsteen en parelmoer, 12 GG 585/000 tussenbolletjes en GG 585/000 bolsluiting , waaraan eenGG 585/000 hanger bezet met diamant..L 42cm.

Collier
Startprijs 275 EUR

Collier van calciet,maansteen en gesneden been, 20 GG 585/000 tussenbolletjes en sluiting GG 585/000, L 41-45 cm. waaraan een hanger

Amethist collier
Startprijs 250 EUR

Facet geslepen amethist collier,met 750/000 WG bolslot, en hanger bezet met briljant. L.41 cm.

Oorstekers WG met bril.
Startprijs 120 EUR

Oorstekers WG 585/000 met briljant

Memoryring bril.
Startprijs 400 EUR

Memory ring WG 585/000 met briljant 0.85 crt., ø59, 4.3 gr.

Rozetring Bril.
Startprijs 525 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant . ø57, 3.3 gr.

WG Ring, Bril.
Startprijs 110 EUR

Ring WG 585/000 in S -vorm, bezet met een briljantje. Ø50, 2.2 gr.

WG Rozetring bril.
Startprijs 1.150 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.84 crt. ø 52, 3.4 gr.

WG Ring met bril.
Startprijs 140 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant. Ø51, 3 gr.

Solitair ring Bril.
Startprijs 160 EUR

Solitair ring WG 585/000 bezet met een briljant 0.10 crt.,ø53, 2.2 gr.

GG Solitairring
Startprijs 325 EUR

Solitairring GG 585/000 bezet met een briljant 0.18 crt.(Engelse zetting), ø55, 4.2 gr.

Zilveren ei met afbeelding
Startprijs 160 EUR

Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

2 Miniatuur hondjes
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniatuurhondjes 925/000, ca. 28gr. Cond.: U

Flacon met gouden dop
Startprijs 200 EUR

Parfum flacon met gouden dop.Dopje is beschadigd. (binnenstopje zit erbij) H. 12 cm.

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Zilveren servies, parelrand
Startprijs 1.100 EUR

4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G

Bonbonniere, zilv. voet
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G

Schaaltje
Startprijs 70 EUR

Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U

Zilveren suikerstrooilepel
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U

Zilveren tafelbel
Startprijs 280 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G