Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U
Antieke Gustav Becker pendule met westminster gong ca. 1930. Eiken kast met snijwerk 31x48x16cm. Cond.: G
Antieke Engelse pubklok met slinger in de kast ca. 1920. Beukenhouten kast en metalen wijzerplaat 14xø42cm. Cond.: G
Franse messing reiswekker ca. 1900 met facetgeslepen glas. Uurwerk gesigneerd P. Frodsham. Slagwerk op hele en halve uren, goedlopend met originele sleutel 12,5x8,5x7,5cm.
Antieke Friese staartklok met eiken kast vroeg 19e eeuw. Originele beelden en beschildering op de wijzerplaat (wekkerstand) 130x35x21cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, op rood marmeren onderstel,oogstthema. Goedlopend H. 51 cm. x D.18 cm.
Antieke Art Deco regelateur met eiken kast ca. 1930 48x33x15cm. Cond.: U
Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw. Tweegaats met massief eiken kast 82x30x15cm. Cond.: G