15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.
Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.
Drie Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus "Ozier" met bloemdecor. ø24-25cm. 1 bord met licht schade en 2 borden met lichte randschade.
Twee Meissen schalen, na 1934, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen. 1x Licht beschadigd ø28cm.
Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U
Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U
Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U
Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.
3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G