Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen mocca servies
Resultaat: 180 EUR

15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.

Meissen servies
Resultaat: 180 EUR

37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Ko...

3 Meissen borden
Startprijs 70 EUR

Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.

3 Meissen borden
Startprijs 70 EUR

Drie Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus "Ozier" met bloemdecor. ø24-25cm. 1 bord met licht schade en 2 borden met lichte randschade.

2 Meissen schalen
Startprijs 70 EUR

Twee Meissen schalen, na 1934, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen. 1x Licht beschadigd ø28cm.

Rosenthal Maria-Weiss
Startprijs 120 EUR

6-Delen Rosenthal, 20e eeuw,, decor "Maria-Weiss".

Meissen schaal
Startprijs 25 EUR

Meissen schaal in de vorm van een blad 2e helft 20e eeuw. 22cm.

Schoteltje KPM
Startprijs 20 EUR

Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U

3 Rosenthal borden
Resultaat: 85 EUR

Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U

2 Schalen
Startprijs 100 EUR

Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U

2 Ovale schalen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U

Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Beeld, jongentje
Geen vanafprijs

Gipskalken beeld van een slapend jongetje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R

26 Delig servies
Resultaat: 15 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

Bronzen uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G