4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U
Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U
Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G
Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G
Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder, gecicileerd aan de onder- en bovenkant, 800/000, ca. 57gr. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel, jaarletter H 1967, Schoonhoven MT: JG. 900/000, ca.18gr. 15,5cm. Cond.: U
Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G
Mooi hartvormig geciseleerd zilveren bonbonschaaltje in uitstekende staat, Birmingham ca. 44gr. 14x9,5cm.
19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G
Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G
Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G
Fraai bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 275gr. 9xø5cm. Cond.: U