Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Soepschep
Resultaat: 80 EUR

Antiek zilveren soepopdienlepel met houten steel 35cm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Startprijs 750 EUR

4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 50 EUR

Mooie Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat, 835/000, ca. 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U

Olijvenschaaltje,3 vaks
Resultaat: 70 EUR

Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U

2 Silverplated Jugendstil schalen
Startprijs 30 EUR

Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Startprijs 325 EUR

Fraaie antieke zilveren opengewerkte strooier met guirlandes, ramskoppen en medaillons. Blauw glazen inzet, begin 1900. Voorzien van keur buitenlandse werken. 925/000, ca. 145gr. H:16cm. Cond.: U

3 Zilveren doosjes, B.W.G.
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G

Sigarettenhouder
Startprijs 50 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder, gecicileerd aan de onder- en bovenkant, 800/000, ca. 57gr. Cond.: U

Roomlepel getorste steel
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren roomlepel, jaarletter H 1967, Schoonhoven MT: JG. 900/000, ca.18gr. 15,5cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 90 EUR

Mooi hartvormig geciseleerd zilveren bonbonschaaltje in uitstekende staat, Birmingham ca. 44gr. 14x9,5cm.

Zilveren Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G

7 Delen djokja zilver
Resultaat: 160 EUR

Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U

Snuifdoosje
Startprijs 35 EUR

Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.

Silverplated theekan
Resultaat: 50 EUR

Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 875 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

5 Servetringen
Resultaat: 40 EUR

5 Diverse servetringen waarvan 3 zilveren en 2 plate Cond.: G

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 275 EUR

Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G

2 Silverplated flessenbakken
Resultaat: 20 EUR

Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G

Zilveren presenteerschaal
Startprijs 90 EUR

Mooi antiek Spaans zilveren presenteerschaal voor kaviaar ca. 35gr. ø11cm. Cond.: U

Zilveren sauslepel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.

Zilveren ei met afbeelding
Startprijs 160 EUR

Fraai bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 275gr. 9xø5cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 525 EUR

Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

6 Lepeltjes en 6 vorkjes
Startprijs 150 EUR

6 Zilveren theelepels en 6 zilveren taartvorkjes begin 1900, Fa. Hooikaas 835/000 130gr.totaal) Cond.: U