Groot gipsen Mariabeeld, midden 20e eeuw met de tekst "Je suis rimmaculee conception" Handen zijn gelijmd, N.D. de Lourdes 95x26x21cm.
Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Twentse boer met sijs, 1x Twentse boer aan het zaaien 13-14,5cm. Cond.: U
Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend een adelaar met gespreide vleugels zittend op een tak. 21e Eeuw gesigneerd J. Muiguieg 53x31x20,5cm. Cond.: G
Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.
Antoinette Ruiter bronzen beeld. Twentse boerin bij het binden van het koren 13cm. Cond.: U
Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U
Bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel 21e eeuw 35x12x18cm. Cond.: U
Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Houten Indiaase sculptuur van een dansende vrouw met instrument 20e eeuw 38x11x7cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G
Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G
Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U
2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...
Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U
Masker van de Vivi stam uit Gabon. Het masker is ongeveer 45 jaar oud 40x24cm.
Oud masker van de Bakongo stam uit Congo. Het masker is tussen de 50 en 60 jaar oud 40x18cm.
Zeer zeldzaam beschermingsbeeld van de Vili stam uit Congo. Het beeld komt uit een gerenomeerde Belgische collectie en is meer dan 80 jaar oud 39x13cm.
2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U
Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.
Mooi gebruikt meer dan 40 jaar oude masker van de Igbo stam uit Nigeria 37x20cm.