Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gipsen Mariabeeld
Resultaat: 75 EUR

Groot gipsen Mariabeeld, midden 20e eeuw met de tekst "Je suis rimmaculee conception" Handen zijn gelijmd, N.D. de Lourdes 95x26x21cm.

Bronzen dubbelgezicht
Resultaat: 70 EUR

Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U

2x Antoinette Ruiter
Startprijs 75 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Twentse boer met sijs, 1x Twentse boer aan het zaaien 13-14,5cm. Cond.: U

Torso van keramiek
Resultaat: 40 EUR

Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U

Bronzen adelaar
Resultaat: 135 EUR

Bronzen beeld voorstellend een adelaar met gespreide vleugels zittend op een tak. 21e Eeuw gesigneerd J. Muiguieg 53x31x20,5cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur op houten sokkel
Resultaat: 70 EUR

Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.

1x Antoinette Ruiter
Resultaat: 35 EUR

Antoinette Ruiter bronzen beeld. Twentse boerin bij het binden van het koren 13cm. Cond.: U

Sculptuur, antiloop
Resultaat: 15 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Buste, jongeman
Resultaat: 45 EUR

Bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel 21e eeuw 35x12x18cm. Cond.: U

Bronzen briefgewicht
Startprijs 20 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

12 Afrikaanse beelden
Startprijs 45 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Startprijs 130 EUR

Houten Indiaase sculptuur van een dansende vrouw met instrument 20e eeuw 38x11x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vriendschap
Resultaat: 135 EUR

Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G

2 Balinese beelden
Startprijs 30 EUR

Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G

Balinese buste
Startprijs 25 EUR

Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G

Beeld, Balinese vrouw
Resultaat: 40 EUR

Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U

Stel huwelijksbeelden, Akamba
Startprijs 50 EUR

2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...

Indonesisch beeld
Startprijs 30 EUR

Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U

Masker, Vivi stam
Resultaat: 50 EUR

Masker van de Vivi stam uit Gabon. Het masker is ongeveer 45 jaar oud 40x24cm.

Masker, Bakongo
Resultaat: 50 EUR

Oud masker van de Bakongo stam uit Congo. Het masker is tussen de 50 en 60 jaar oud 40x18cm.

Beschermingsbeeld, Vili
Resultaat: 75 EUR

Zeer zeldzaam beschermingsbeeld van de Vili stam uit Congo. Het beeld komt uit een gerenomeerde Belgische collectie en is meer dan 80 jaar oud 39x13cm.

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 85 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U

Masker Ogoni
Startprijs 35 EUR

Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.

Masker, Igbo
Resultaat: 35 EUR

Mooi gebruikt meer dan 40 jaar oude masker van de Igbo stam uit Nigeria 37x20cm.