Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen koro
Resultaat: 375 EUR

Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U

Oud albasten beeld
Startprijs 700 EUR

Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U

Zinken paard
Startprijs 100 EUR

Groot zinken antiek beeld, voorstellend een stijgerend paard met jongen, ca. 1890. Gemerkt onder de buik met Anco of Janco. Mooi uitgewerkt 40x35x16cm. Cond.: G

Bronzen brievenstandaard
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G

Houten Heilig hart beeld
Startprijs 225 EUR

Houten Heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 50 EUR

Massief bronzen Indische olifant met versiering 20e eeuw 20x25x15cm. Cond.: U

Bronzen buste, Jezus
Resultaat: 300 EUR

Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U

Bronzen figuur, Diogenis
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur van een Griek op marmeren sokkel ca. 1900 13x6x4,5cm.

18e Eeuws Petrushoofd
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Petrushoofd met originele polychromie 22x14x13cm. Cond.: U

Houtsnijwerk
Resultaat: 40 EUR

Houtsnijwerk Duitsland 18e eeuw (vroeg barok) van een heilige figuur in kleed 21x17x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 700 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd Japan ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. Co...

Bronzen uil
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

Bronzen paard
Startprijs 230 EUR

Groot ongesigneerd bronzen paard 20e eeuw in de stijl van Remmington op marmeren sokkel 36x42x19cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 220 EUR

Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G

Buste, jonge vrouw
Resultaat: 70 EUR

Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Ceres
Startprijs 550 EUR

Bronzen figuur van een Griekse vrouw met gedrapeerd kleed ca. 1900. Marmeren sokkel, mooie kwaliteit 38x15x9cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G

Beeld, boerenvrouw
Resultaat: 180 EUR

Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G

Beeld, haan
Startprijs 35 EUR

Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U

Bronzen beeldje
Startprijs 270 EUR

Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Brons groen gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...

Bronzen miniatuur, vrouw
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, zittend jongetje
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongetje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G

Bronzen smid
Startprijs 145 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een smid aan het werk. Gesigneerd C. Romlaux 21e eeuw 53,5xø16cm. Cond.: G

Beeld, L.F. Moreau
Resultaat: 45 EUR

L. F. Moreau, beeld van een vrouw met vaas. Compositie met houten sokkel ca. 1900. Frankrijk 47x20x13cm. Cond.: G