Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. COnd.: G
Grote bronzen olifant 20e eeuw, staart gerestaureerd 52x50x25cm. Cond.: G
Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G
Twee Art Deco boekensteunen ca. 1920 met bronzen patina, voorstellend Afrikaanse kariboes in zeer goede staat. Mooie patina 16x10x8cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U
Nijlpaard van Anthony Chauke '94 van groen natuursteen 20e eeuw 10x22x8cm. Cond.: U
Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G
Twee antieke eikenhouten houtsnijwerken 19e eeuw met barokke gezichten, Vlaams 44cm. Cond.: G
Bronzen beeld, de Venus van Milo, Louvre Paris 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 22x7x5,5cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco beeld voorstellend een zittende panter, gesigneerd Milo 21e eeuw 32xø16cm. Cond.: G
Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U
Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G
Afrikaans ebben houten figuur. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U
Groot Egyptisch beeld van gezwart hout afgewerkt met goudkleur, 20e eeuw. Gelimiteerde replica van museum te Caïro. "Toetanchamon met visspeer" 95x77x29cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G