Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boedha
Startprijs 75 EUR

Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. COnd.: G

Bronzen olifant
Startprijs 220 EUR

Grote bronzen olifant 20e eeuw, staart gerestaureerd 52x50x25cm. Cond.: G

Bronzen beeld, golfer
Startprijs 125 EUR

Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G

2 Kariboe boeksteunen
Startprijs 350 EUR

Twee Art Deco boekensteunen ca. 1920 met bronzen patina, voorstellend Afrikaanse kariboes in zeer goede staat. Mooie patina 16x10x8cm. Cond.: G

Buste vrouw
Resultaat: 130 EUR

Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U

Beeld, Smid
Startprijs 25 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Beeld, nijlpaard
Resultaat: 50 EUR

Nijlpaard van Anthony Chauke '94 van groen natuursteen 20e eeuw 10x22x8cm. Cond.: U

Beeld, Ce Have
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Bronzen haan, naar Picasso
Startprijs 100 EUR

Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G

Vergulde Boedha
Resultaat: 40 EUR

Vergulde boedha (koper of brons) 19e eeuw 24x9x6,5cm. Cond.: G

2 Eiken snijwerken
Startprijs 125 EUR

Twee antieke eikenhouten houtsnijwerken 19e eeuw met barokke gezichten, Vlaams 44cm. Cond.: G

Bronzen venus
Startprijs 190 EUR

Bronzen beeld, de Venus van Milo, Louvre Paris 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 22x7x5,5cm. Cond.: G

Bronzen panter
Startprijs 100 EUR

Bronzen Art Deco beeld voorstellend een zittende panter, gesigneerd Milo 21e eeuw 32xø16cm. Cond.: G

3 Bronzen hondjes
Startprijs 60 EUR

Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR

Japans bronzen beeld uit de Mey periode 1880-1900. Voorstellend een leerlooiende vrouw. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G

Beeld, Boedha
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U

Ebbenhouten beeld
Startprijs 15 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U

Bronzen Jugendstil vaas
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Startprijs 20 EUR

Afrikaans ebben houten figuur. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U

Egyptisch beeld
Startprijs 100 EUR

Groot Egyptisch beeld van gezwart hout afgewerkt met goudkleur, 20e eeuw. Gelimiteerde replica van museum te Caïro. "Toetanchamon met visspeer" 95x77x29cm. Cond.: U

Bronzen dame, liggend
Resultaat: 110 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Startprijs 120 EUR

Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Resultaat: 15 EUR

Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Dame, golfen
Resultaat: 110 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U