Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Murano schijvenlamp 5505
Murano schijvenlamp
Startprijs 500 EUR
Geslepen glas, 18e eeuw 5501
Geslepen glas, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Glas op stam, 18e eeuw 5500
Glas op stam, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Kunstglas schaal, Italië 5545
Kunstglas schaal, Italië
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Jugendstil glazen vaas 5502
Jugendstil glazen vaas

Resultaat:

260 EUR

Opaline kaststel, 5-delig 5544
Opaline kaststel, 5-delig
Startprijs 150 EUR
Lalique aansteker 5519
Lalique aansteker
Startprijs 150 EUR
Lalique aansteker 5504
Lalique aansteker
Startprijs 150 EUR
Glas op stam, 20e eeuw 5557
Glas op stam, 20e eeuw
Startprijs 125 EUR
Murano tafellamp 5540
Murano tafellamp
Startprijs 110 EUR
Kristallen surtout 5559
Kristallen surtout
Startprijs 100 EUR
Antiek glas ca. 1800 5543
Antiek glas ca. 1800
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Copier Leerdam, karafset 5528
Copier Leerdam, karafset

Resultaat:

100 EUR

Kandelaars,kristal 5503
Kandelaars,kristal
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Romeins glas, 3e-4e eeuw 5549
Romeins glas, 3e-4e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Likeurset met karaf 5553
Likeurset met karaf

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Romeinse glazen 5548
2 Romeinse glazen

Resultaat:

100 EUR

2 Mondgeblazen glazen 5513
2 Mondgeblazen glazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Kristallen karaffen 5564
2 Kristallen karaffen

Resultaat:

70 EUR

5 Delen kristal 5576
5 Delen kristal
Startprijs 70 EUR
Glazen snuifbottle 5577
Glazen snuifbottle
Startprijs 60 EUR
8-Kantige Copier Leerdam vaas 5554
8-Kantige Copier Leerdam vaas
Startprijs 60 EUR
Asbak, Copier Leerdam 5552
Asbak, Copier Leerdam
Startprijs 60 EUR
Kristallen dekselcoupe 5507
Kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR