Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. ketel op standaard 17
Zilv. ketel op standaard
Startprijs 1.750 EUR
Opengezaagde mand + schotel 38
Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
2 Zilv. kandelaars 113
2 Zilv. kandelaars

Resultaat:

1.250 EUR

Zilv. koektrommel 1861 73
Zilv. koektrommel 1861
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren broodmand 48
Zilveren broodmand
Startprijs 900 EUR
Opengezaagde broodmans 22
Opengezaagde broodmans
Startprijs 875 EUR
6 Eierdoppen in standaard 244
6 Eierdoppen in standaard
Startprijs 825 EUR
Zilv. opengezaagde hengselmand 194
Zilv. opengezaagde hengselmand
Startprijs 800 EUR
Hollands zilv. broodmand 217
Hollands zilv. broodmand
Startprijs 750 EUR
Zilv. Duitse trooier, 18e eeuw 93
Zilv. Duitse trooier, 18e eeuw
Startprijs 625 EUR
2-Delig zilv. theeservies 197
2-Delig zilv. theeservies
Startprijs 600 EUR
3-Delig Engels servies 40
3-Delig Engels servies
Startprijs 600 EUR
Zilv. inktstel +2 potten 100
Zilv. inktstel +2 potten
Startprijs 550 EUR
3-Delig zilv. theeservies 190
3-Delig zilv. theeservies
Startprijs 500 EUR
Hollands zilv. dienblad 191
Hollands zilv. dienblad
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2-Delig Zilv. theeservies 138
2-Delig Zilv. theeservies

Resultaat:

500 EUR

Zilv. 3-kaars kandelaar 220
Zilv. 3-kaars kandelaar
Startprijs 425 EUR
Zilv. opengewerkt dienschaaltje 125
Zilv. opengewerkt dienschaaltje
Startprijs 375 EUR
Zilv. brandewijnkom 270
Zilv. brandewijnkom
Startprijs 325 EUR
Zilv. strooier Engeland 99
Zilv. strooier Engeland
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Hollands zilv. theebus 173
Hollands zilv. theebus

Resultaat:

400 EUR

Hollands zilv. viscouvert 121
Hollands zilv. viscouvert
Startprijs 300 EUR
Zilveren tafelmes 23
Zilveren tafelmes
Startprijs 300 EUR
Zilveren suikerbak 414
Zilveren suikerbak
Startprijs 290 EUR