Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote pors. vaas 6014
Grote pors. vaas
Startprijs 900 EUR
Verkocht
9-Tegel tableau 6307
9-Tegel tableau

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese lekschotel 6029
Chinese lekschotel

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
3 Tegels, 17e eeuw 6302
3 Tegels, 17e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

6 Borden, Chien Lung 6026
6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR
Kapitale vaas, gouddecor 6025
Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR
Scheerbekken, van de klauw 1753 6482
Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 550 EUR
2 Porseleinen vazen 6015
2 Porseleinen vazen
Startprijs 550 EUR
Beeld, Royal Aux 6217
Beeld, Royal Aux
Startprijs 525 EUR
Verkocht
Aardewerken 2-deurs kastje 6552
Aardewerken 2-deurs kastje

Resultaat:

600 EUR

Ivoren schaakspel 6517
Ivoren schaakspel
Startprijs 450 EUR
3 Tegels, 17e eeuw 6324
3 Tegels, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
4 Tegels, 17e eeuw 6284
4 Tegels, 17e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Tegel eekhoorn, 17e eeuw 6187
Tegel eekhoorn, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR
Kapitale vaas 6139
Kapitale vaas
Startprijs 400 EUR
2 Tegels, 17e eeuw 6327
2 Tegels, 17e eeuw
Startprijs 350 EUR
3 Figurentegels, 18e eeuw 6308
3 Figurentegels, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Rosenthal servies 6021
Rosenthal servies

Resultaat:

350 EUR

Majolica korhoen, Thuringen 6001
Majolica korhoen, Thuringen
Startprijs 350 EUR
Delfts kannetje 6413
Delfts kannetje
Startprijs 300 EUR
Verkocht
6 Tegels, schepen 6312
6 Tegels, schepen

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Tegel emoe, 17e eeuw 6305
Tegel emoe, 17e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4-Pas tableau, paard 6289
4-Pas tableau, paard

Resultaat:

310 EUR

Tegel mees, 17e eeuw 6188
Tegel mees, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR