Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie bureau
Startprijs 125 EUR

Engels 19e eeuwse schrijftafel met intarsia, 5 lades en origineel schrijfleder. Origineel beslag en koperen wieltjes in goede originele staat 75x105x62cm. Cond.: G

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Resultaat: 1.100 EUR

Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschui...

Mahonie cilinderbureau
Startprijs 1.100 EUR

Mahoniehout fineer Empire cilinderbureau met glasopstand ca. 1820. Rolluik met uitschuifbaar schrijfblad. Het meubel is in originele ongerestaureerde staat 188x142x68cm. Cond.: G

Mahonie penantkast
Startprijs 600 EUR

Duits laat Biedermeier penantkastje ca. 1850, gefineerd met mahonie. Gepolitoerd met gebogen deurtjes en lade in zeer goede staat 83x71x41cm. Cond.: G

Vertico met opzet
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere Duitse notenfineer op vuren Grunderzeit vertico. prachtige bewerkte noten panelen, zuilen en snecken. Compleet met origineel beslag, sloten en sleutels ca. 1890 20x50x160cm. Cond.: G

Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Monumentale spiegelcommode ca. 1920 in barok stijl uitgevoerd met prachtig notenhout fineer. Rijk notenhouten bewerkt snijwerk en dubbelgebogen voorzijde. origineel beslag en marmeren gebogen zwart bl...

Grunder vitrinekast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere Duitse gepolitoerde Grunderzeit zuilen vitrinekast ca. 1890 van notenhout met wortelnoten fineer. 2 Deuren en 1 lade, recentelijk vakkundig professioneel gepolitoerd, in uittmuntende staat ...

Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR

Originele Duitse Louis Seize commode ca. 1780 ingelegd met diverse houtsoorten aan de voorkant, achterkant en blad. Originele sloten, sleutels en beslag. De commode is recentelijk vakkundig gerestaure...

Barok kast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...

Hindeloopen kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Origineel Hindeloopen beschilderd Hollands kabinet ca. 1780. Beschildering is uit de tijd met bijbelse voorstellingen en spreuken (verf laat op sommige plaatsen los). Meubel is in origienel ongerestau...

Danziger barok kast
Resultaat: 1.350 EUR

Monumentaal zeldzaam Neo Barok meubel ca. 1930 Duitsland van notenfineer en wortelnoten fineer op vurenhout. Grote barok panelen in Hamburger stijl. 2 Deuren boven, 3 lades onder en 1 deur in de vorm ...

3-Delige bistroset
Resultaat: 75 EUR

Driedelige metalen tuinset (bistroset) 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft marmeren blad 70xø60cm. en 83x50x50cm. Cond.: G

Franse eiken Henry Deux kast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G

Eiken Kapstokmeubel
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten garderobe in Neo Gothische stijl ca. 1890 met twee deuren en etage 213x51x119cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Startprijs 350 EUR

Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G

Duitse Hamburger Schapp
Resultaat: 3.400 EUR

Eikenhouten Duitse Danziger Barok kast, ca. 1750 met lade en prachtig eikenhouten snijwerk van engelenhoofden en putti. Grote barok panelen in beide deuren (1 deurs iets verbogen). Deze kast is in ori...

Ronde eetkamer
Resultaat: 900 EUR

Prachtige koloniale Djati met mahoniehouten eetkamer ca. 1930 bestaande uit; een dressoir, 1 eettafel, 8 stoelen ( waarvan 2 armleunstoelen) en een bijzettafel. In barok stijl met leeuwenpoten, snijwe...

Commode, marmeren blad
Startprijs 470 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhouten met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Co...

Eiken kussenkast
Startprijs 390 EUR

Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 250 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

Mahonie theetafel
Startprijs 190 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G

Hoekkastje
Startprijs 180 EUR

Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G

Barok vitrine
Startprijs 490 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs met zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. ...

Mahonie kabinet
Startprijs 990 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten Hollands Louis Quinze kabinet staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag (geen scheuren in de zijkanten). 2 Krimpnaden in de deurpanelen. Het kabinet is in zeer...