Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kettingen, bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Gouden dameshorloge + Chatelaine
Startprijs 180 EUR

Gouden vestzakhorloge, cilindergang en originele glasplaat ca. 1875 in originele staat. Gouden horlogehanger Cond.: G (uurwerk moet schoongemaakt worden)

Zilv. ring, barnsteen
Startprijs 15 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55

Vuuropaal
Startprijs 100 EUR

Vuuropaal 14.32 crt. ovale cabochon 19.8 x 15 mm., goede kleur.

Robijn
Startprijs 180 EUR

Robijn ovaal gefac. 9.0 crt. 17x10 mm. in goede kleur.

Ring zilv./rose verg.granaten
Startprijs 60 EUR

Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

Oorst. GG granaat
Startprijs 240 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met granaat

Ring GG granaat
Startprijs 200 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een granaat. ø 57

Collier GG granaat
Startprijs 350 EUR

Collier RG 585/000 met 3 granaten. L47 cm. (+3)

Oorknoppen GG camee
Startprijs 100 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een camee

Broche hanger GG camee
Startprijs 175 EUR

Hanger (kan ook als broche) GG 585/000 met een camee

Granaat armband 3-rij
Resultaat: 150 EUR

Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.

Rookkwarts collier 3-rij
Resultaat: 500 EUR

Collier 3 rij rookkwarts, middelste snoer met 42 tussenbolletjes GG 585/000. Sluiting GG 585/000 bezet met een camee. L. 45 cm.

Parelstreng zilv. slot
Startprijs 40 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

Ring WG bril.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000 bezet met 51 briljanten ca. 1crt. ø 53

Oorknoppen WG bril.
Startprijs 180 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met een briljant solitair.

Ring GG bloedkoraal
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ø 52, 3.5 gr.

Ring WG, bril.
Resultaat: 100 EUR

Ring WG met briljanten, ø 52

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Startprijs 250 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

Ring WG bril.
Resultaat: 550 EUR

Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.

Oorstekers GG bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.

Ring WG diam.hart
Startprijs 3.900 EUR

Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.

Ring WG
Resultaat: 120 EUR

Ring WG (ongestempeld) bezet met 17 diamanten in 8 kant vorm. ø 54