Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R
Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil keramieken inktset met weegschaaltje (brievenweegschaal), 2 kristallen inktreservoirs en gewichtensetje 14x35x17cm. Cond.: G
Vroeg gebrandschilderd glas-in-lood raam met Gotische zuilen en bogen 17e-18e eeuw 62x31cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:
Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G
Retro stijl bureaulamp met bronskleurige patina 2e helft 20e eeuw 38x20xø16cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M