Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Koppel pistolen
Resultaat: 310 EUR

Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 110 EUR

Enkelschots damespistool 19e eeuw in goede originele staat 18cm. Cond.: G

Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 520 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G

Radslot geweer
Resultaat: 2.205 EUR

Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...

Pistool
Startprijs 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 40cm. Cond.: G

Dubbelloops pistool
Resultaat: 40 EUR

Frontlader pistool 19e eeuw, roestaanslag L.: 18cm. Cond.: R

Degen
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.

Pistool
Startprijs 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 39cm. Cond.: G

Dubbelloops, groot
Startprijs 480 EUR

Groot 19e eeuws gegraveerd dubbelloops pistool, voorlader. Gemerkt CMCM. 1 mechaniek moet worden nagekeken 32x14x5cm. Cond.: G

Degen in schede, messing greep
Resultaat: 240 EUR

19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G

Pistool
Resultaat: 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G

Beulsbijl, 16e eeuw
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzame 16e eeuwse bijl gegraveerd met kruisteken. Waarschijnlijk originele steel met been en smeedijzeren afsluiting. Zogenaamde beulsbijl, werd gebruikt voor executie. Het wapen is in zeer goede or...

Schild met 2 zwaarden
Startprijs 80 EUR

Decoratief wandschild met 2 gekruisde zwaarden aan de achterzijde 20e eeuw. Schild is bewerkt met diverse strijdscenes in de stijl van de 16e eeuw. Schild: 63x45cm. Zwaard: 73,5cm.

Bajonet
Startprijs 150 EUR

Oud karabijn, onschadelijk gemaakt 1e helft 20e eeuw. R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude korte bajonet met schede No 4 MK II L.: 27,5cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 29 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met schede, "Nr 174861", L.: 35cm. Cond.: G

Antiek ivoor/been mes
Resultaat: 30 EUR

Antiek ivoor met benen mes (briefopener). Lemmet is van ivoor. Op het heft is een naakte dame met boog afgebeeld. Lemmet is gerestaureerd 30x4x3cm. Cond.: G

Kruithoorn
Resultaat: 50 EUR

Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R

3 Perzische dolken
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.

Pistool
Resultaat: 40 EUR

Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G

Zwart kruit geweer
Resultaat: 130 EUR

Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 110 EUR

Oude karabijn, gemerkt Erfurt 1890. Onschadelijk gemaakt 125x13x5cm. Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 130 EUR

Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G