Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G
Lok met 3 personenwagons van verschillende merken. Alles in redelijk tot goede conditie.
Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M
Lok met kolenwagon en een aparte personenwagon. Alles in redelijk tot goede staat.
Piko BR 55 HO locomotief en kolenwagen in originele verpakking en goede staat.
Fleischmann OO 12/419 80 005 locomotief, Doos van de Fleischmann 4020 zit erbij. (niet van de bijbehorende loc.) In redelijke staat.
Marklin HO 3003 24 058 stoomlocomotief en kolenwagen FM 809 in originele doos. Alles in zeer goede toestand.
Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R
Vier oude bespeelde Steiff dieren 20e eeuw; 1x hondje Zotly (goed), 1x haas (2 gaatjes), 1x veulen (poten beschadigd), 1x beertje (gaatje in hoofd) 12-33cm. Cond.: R-G
Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G
Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G
Twee poppen met aardewerken hoofden ca. 1930; 1x Koenig en Wernicke Nr. 133/13 en 1x Heubach Koppelsdorf 342/2 H.: 51cm. en 46cm. Cond.: G
Drie oude Duitse poppen 30-er jaren; 1x Armand Marseille 2966, 1x Negerpop firma Schmidt en Co 1328-33, 1x Konig en Wernicke 778/10 H.: 34cm. , 32cm. en 47cm. Cond.: R
Antieke beukenhouten opklapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes en eetblad. 99x55x41cm. Cond.: G
Twee celluloid poppen Martha Maar Mönchröden ca. 1940 H.: 45cm. en 35cm. Cond.: MG
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G
Twee celluloid poppen ca. 1930; 1x schildpad nr. 310/40 en 1x Cellba Schöberle en Becker nr. 45/46 H.: 45cm. Cond.: G
Twee schildpadpoppen van meisjes Nr. 34 en 36 H.: 32cm. en 35cm. Cond.: G
Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...
Grote schildpadpop ca. 1930 Nr. T56, ogen los in het hoofd H.: 54cm. Cond.: G
Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M
Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G
Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur