Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

26 Delen glas
Resultaat: 50 EUR

26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G

Hollandse karaf
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G

Art Deco glazen schaal
Resultaat: 45 EUR

Gewelfde glazen Art Deco schaal van opaliserend glas met luchtbelletjes ca. 1930 10x25x25cm. Cond.: G

4 Copier spijkerbollen
Resultaat: 45 EUR

Set van vier Copier Leerdam glazen kaarskandelaars (spijkerbollen) 20e eeuw Holland. ø7-ø9,5cm. Cond.: G

WMF Ikora schaal
Resultaat: 40 EUR

Mondgeblazen glazen fruitschaal Art Deco WMF Duitsland ca. 1930. Cracele effect 7xø26cm. Cond.: G

13 Kristallen glazen, wit
Resultaat: 40 EUR

Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G

2 Grote opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee opaline glazen vazen met bloemen beschilderd ca. 1890 32xø13cm. Cond.: G

Flessenonderzetter + 8 delen
Resultaat: 40 EUR

Acht delen Hollands kristal ca. 1900 (waaierkristal); 1x bonbonschaal, 1x flessenonderzetter, 2 zoutnappen, 2 schenkkannetjes, 1 vaasje en 1 schaaltje. Minime chips 4-19cm. Cond.: G

8 Glazen ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Acht prachtige amandelgeslepen kristallen glazen ca. 1930 9-12cm. Cond.: G

6 Kristallen roemers
Resultaat: 40 EUR

Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.

Leerdamse karaf, Meydam
Resultaat: 35 EUR

Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 16,5cm.
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

Glazen uil
Resultaat: 35 EUR

Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G

Olijf geslepen oorkaraf
Resultaat: 35 EUR

Amandelgeslepen karaf 19e eeuw 27x14xø12cm. Cond.: G

2 Vaasjes Copier
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen vaasjes; 1x Leerdam en 1x Zweeds of Leerdam midden 20e eeuw Cond.: G 15xø12cm. en 8xø9,5cm.

4 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

4-Delig Jugendstil koffieset van glas met nikkelen rand, gematteerd en beschilderd ca. 1910. Bestaand uit tablet, suikerpot, melkkan en lepelpotje 12x31x20cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 30 EUR

Boheemse glazen vaas ca. 1910, afwisselend robijnrood met neutraal gekleurd (1 chip) 20xø12cm. Cond.: R

Kristallen karaf en bokaal
Resultaat: 30 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw met facetgeslepen sterren; 1x grote dekselvaas 45xø12 en 1x karaf 31x12x5cm. Cond.: U

2 Kristallen karaffen ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Set kristallen karaffen ca. 1900, 24xø12,5cm. Bij 1 stop is een chipje af Cond.: G

Krist. karaf + 6 glazen
Resultaat: 30 EUR

Kristallen karaf met zes bijpassende kristallen amandelgeslepen glazen ca. 1900 29xø14cm. en 8xø7,5cm. Cond.: G

5 Kristallen gegrav. glazen
Resultaat: 30 EUR

Vijf kristallen gegraveerde glazen met brede voet (barokstijl), vermoedelijk ca. 1900 11,5xø7cm. Minime chip

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 26 EUR

Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 20e eeuw 3x35x28cm. Cond.: G