Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 1.900 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 1.000 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 950 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen paardenhoofd
Resultaat: 350 EUR

Groot bronzen paardenhoofd 21e eeuw 45x29x16cm. Cond.: U

2 Beelden, compositie metaal
Resultaat: 325 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G

Bronzen beeld, F. Nachtmann
Resultaat: 315 EUR

Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G

Houten religieus figuur
Resultaat: 280 EUR

Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G

Vergulde Quan Yin
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Marmeren moor
Resultaat: 260 EUR

Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...

Vrouw in gewaad
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R

Bronzen beeld, Raedecker
Resultaat: 200 EUR

Bronzen vrouwenfiguur in denkende houding, vermoedelijk Raedecker H.: 13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Raedecker
Resultaat: 200 EUR

Bronzen zittend vrouwenfiguur met paardestaart, vermoedelijk Raedecker H.: 15cm. Cond.: G

Frans beeld, compositie
Resultaat: 200 EUR

Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G

Bronzen engelenvrouw
Resultaat: 200 EUR

Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U

Bronzen dame in bad
Resultaat: 200 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U

Bronzen paard
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 180 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen beeld, Beck
Resultaat: 180 EUR

"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G

Brons knielend naakt
Resultaat: 170 EUR

Bronzen naakte damesfiguur op bronzen voet 21e eeuw 29x16x16cm. Cond.: G

Beeld toren
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G

Bronzen Jugendstil beeldje
Resultaat: 150 EUR

Bronzen Jugendstil figuur ca. 1900 in de vorm van een dame met twee tulpen, ongesigneerd 17,5x10x8cm. Cond.: G

Stel beelden, steigerende paarden
Resultaat: 150 EUR

Twee stijgerende paarden met figuren ca. 1900, gemaakt van compositie metaal. Onduidelijk gesigneerd 40x32x14cm. Cond.: G

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 140 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U