Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, P. Bruyn
Resultaat: 375 EUR

P. Bruyn ca. 1900, olieverf op linnen, winters bosgezicht 93x114cm. Cond.: G

Berry Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Cor Noltee
Resultaat: 300 EUR

Cor Noltee (signatuur op lijst), Bernardus Cornelis Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, zeilboten te water 45x55cm.

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 20x25cm. Cond.: U

Frans Baayens
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens (Enschede 1876 - ), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 50x70cm. Cond.: G

Gesigneerd Schelfhout
Resultaat: 230 EUR

Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G

H.M. Savry
Resultaat: 230 EUR

Hendrik Martinus Frederik Georg Savry, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 30x35cm. Cond.: G

Jan H. Bolink, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

H.J. v/d Weele
Resultaat: 225 EUR

Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G

Henry Moore
Resultaat: 220 EUR

Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G

Schilderij, D. Pelotti
Resultaat: 220 EUR

Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Twee ingekleurde prenten
Resultaat: 220 EUR

Twee zeldzame Japanse ingekleurde prenten 18e/19e eeuw, prent op papier, geisha's in interieur 35,5x25,6cm. Cond.: G

Jan Wiegers
Resultaat: 200 EUR

Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G

A. Heyboer
Resultaat: 200 EUR

Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G

Jan Wiegers, eigendruk
Resultaat: 200 EUR

Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G

Nederhoff, vos
Resultaat: 200 EUR

Ton Nederhoff, olieverf op paneel, vos in de sneeuw 29x24cm. Cond.: G

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Resultaat: 200 EUR

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G

Schilderij, A. Verleurs
Resultaat: 180 EUR

Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G

Schilderij, naar Louis Apol
Resultaat: 180 EUR

Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G

Kerkelijk schilderij
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R

Schilderij, liggend naakt
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.

Nederhoff, ijsvogels
Resultaat: 160 EUR

Ton Nederhoff, olieverf op paneel, twee ijsvogels met vis 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, J.N. Bouwens
Resultaat: 160 EUR

J.N. Bouwens fec. '52, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren en huis 38x28cm. Cond.: G