Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF
Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G
Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G
Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Wim Nefkens ca. 1920, olieverf op linnen, "Coming Sheep" 40x60cm. Cond.: G
36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof
Twee glazen Murano vaasjes 60-er/70-er jaren; 1x groen met neutraal 24x8x8cm. en 1x melkglas met glasfusing 21x10x10cm. Cond.: G
8 Zilveren munten Frankrijk waaronder; 1x 1/2 franc 1812 W ZF-/ZF en 1x 1 sol 'l an 2 1793 D FR
Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G
Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G
Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G
11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF
Twee Duitse fluitglazen (roemerglazen voor wijn) ca. 1900. Voorstelling van twee mannen in kledendracht met druiveranken. 1 glas met chip 21xø9cm. Cond.: G
Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G
Zilveren miniatuur van een handkar 20e eeuw 925/000 ca. 40gr. L.: 9cm. Cond.: U
4 Munten Romeinse Republiek; 3x Antonius Pius (138-161) Sestersius G+ UK35.152 Ric 601 en 2x UK 35.149 Ric 758 FR- en G-, tevens 1x Faustina Maior Denar AE UK 36. Ric 334 ZF
Drie antieke zilveren eetlepels in zeer goede staat MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 174gr. Cond.: U
17 Munten van diverse keizers Oost Romeinse Rijk; 1x Theodosius 379-395 brons FR, 3x Honorius 393-423 FR/ZFr en 13x diverse keizers 364-392