Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, G. Krol
Startprijs 100 EUR

Rond schilderij, winter
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd rond wintergezicht ca. 1900, geschilderd op terracotta ø21cm. Is gebroken geweest en gelijmd.

Schilderij, monniken brouwerij
Startprijs 500 EUR

H. Windhausen ca. 1950 (Duitse school), olieverf op linnen, monumentaal groot schilderij voorstellende een wijnkelder met kruiken, vaten en aangeschoten heren. Ideaal voor een cafe. hotel etc. 300x197...

W. Weinert
Startprijs 80 EUR

W. Weinert (Duitse school), olieverf op paneel, Duits vakwerkhuis in bergachtig landschap 35x40cm. Cond.: G

Map 11 lithografiën Alfons Mucha
Resultaat: 100 EUR

Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 26x18,7cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Startprijs 115 EUR

Jan te Wierik 54/801995, lithografie op papier, abstracte figuren 92x37cm. Cond.: G

Litho, Lilian Luiten
Startprijs 100 EUR

Lilian Luiten 48/100 (1943 Enschede), lithografie op papier, vrouwelijk naakt 51x43cm. Cond.: G

Paradies
Startprijs 475 EUR

Saal Born
Startprijs 240 EUR

Kagie
Startprijs 120 EUR

2x Miniatuurportret Jan Schuman
Resultaat: 75 EUR

Twee miniatuurschilderijen geschilderd op ivoor. Voorstellend Clara Schumann en Robert Schumann, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10,5x12cm. Cond.: G

Ikoon, klein
Resultaat: 90 EUR

Russisch icoon ca. 1920, Moeder Gods Smolensnaja

Ikoon, klein
Startprijs 140 EUR

Russisch icoon 2e helft 19e eeuw op zilver. Maria (Troosteres van de bedroeften) met allerlei lijdende en zieke mensen om zich heen. God de Vader op de wolken kijkt toe. Behoeft restauratie.

Ikoon, middel
Startprijs 180 EUR

Russisch icoon ca. 1910. Johannes de Doper, woestijn monnik met patriarchenstaf en lange baard. St. Eutymius

Ikoon, middel
Startprijs 180 EUR

Russisch icoon ca. 1910. Johannes de Doper met kameel, kleed en engelenvleugels. In de linkerhand kelk met zijn eigen hoofd (verwijzend naar zijn eigen onthoofding). Behoeft restauratie.

Ikoon groot
Startprijs 200 EUR

Twee-velden icoon Russisch ca. 1920. Boven; Moeder Gods Smolensnaja met Johannes de Doper. Onder; St. Joris met de draak en woestijnmonnik.

Gouache Hanny Stolker
Startprijs 45 EUR

Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G

W.A.Knip
Startprijs 700 EUR

van Dulmen
Startprijs 800 EUR

van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G

Vissers
Startprijs 350 EUR

J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G

Schild man in grot
Resultaat: 450 EUR

Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G

Ets, koning
Geen vanafprijs