Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Keramiek borden
Startprijs 30 EUR

Twee keramieken borden ca. 1920 Amstelhoek; 1x Gezelligheid kent geen tijd ø29,5cm. en 1x Rust Roest (1 chip) ø29cm. Cond.: G

2 Borden keramiek
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollandse keramieken borden 20e eeuw. 1x Makkum "Het Elderinkshuis Enschede 1958" ø29cm. en 1x Wilhelmina 1898-1923 Societe Ceramique Maastricht ø23cm. Cond.: G

Grote keramiek siervaas
Startprijs 50 EUR

Grote handgemaakte keramieken tulpvaas, prachtig geglazuurd in moderne vormgeving 68x37xø34cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw; 1x grote porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met een roofvogel en letters ca. 1910 (gouddecor en bloemmotief) 6x35x23cm. 1x koekjesschaalø25cm. en 1x KPM sc...

Delftsblauwe schotel
Startprijs 20 EUR

Grote Petrus Regout Maastricht sierbord met Delfts decor van paardenspan in de sneeuw ca. 1900 ø40cm. Cond.: G

Chin. kinderserviesje
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees porseleinen 8-delig kinderserviesje 20e eeuw in originele opbergdoos. beschilderd met Chinese figuren in goede staat 8x20x16cm.

Pors. beeld, Hutschenreuther
Startprijs 40 EUR

Porseleinen Hutschenreuther eland (Selb) in zeer goede staat 19x23x14cm.

Plated fruitschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.

Meissen serviesje
Resultaat: 200 EUR

9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.

Meissen bordje
Resultaat: 15 EUR

Oud Meissen porseleinen bordje Swiebelmuster decor met geschulpte rand ø18cm. Cond.: G

2 Delen porselein, WO I
Resultaat: 22 EUR

Twee delen Duits porselein 1914-1916; 1x kop&schotel meissen Weltkreig 1914-1916 met gouddecor 7xø15cm. en 1x opengewerkt porseleinen bordje 1914-1916 genummerd 236 ø12,5cm. Cond.: G

Chin. cilindrische vaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw voorstellend geisha's in een ruin. Familiestempel op de bodem 28xø12cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Art Deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling en opgewerkt tablet, mooie vormgeving 13x21,5x21,5cm. Cond.: G

6 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Zes Meissen porseleinen borden, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø25cm. Cond.: G

2 Meissen kandelaars
Startprijs 1.200 EUR

Reservisten kruik
Startprijs 25 EUR

Oude reservisten steengoed bierpul met tinnen deksel. Onduidelijk gestempeld 2e helft 20e eeuw 27x15xø10cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startprijs 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

Speksteen figuur, Chinees
Startprijs 30 EUR

Chinese spekstenen Geisha ca. 1900 in zeer goede staat 15x5,5x4cm. Cond.: G

Aziatische vaas, speksteen
Startprijs 30 EUR

Chinese spekstenen vaas met apen, vogels en bloemmotief (chip af) 12,5x13x3,5cm. Cond.: R

Wilhelmina kopje 1898
Startprijs 15 EUR

Hollands porseleinen herdenkingskopje met schotel 1898. Ter gelegenheid der kroning van H.M. koningin Wilhelmina der nederlanden 1898. Minimale chip kopje 6x9,5cm.

2 Steengoed flacons
Startprijs 30 EUR

Twee DUitse steengoed kruiken ca. 1920 in renaissance stijl met blauwe glazuur. genummerd 177, beide in zeer goede staat 19x10x5,5cm. Cond.: G