Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovale tafel
Startprijs 100 EUR

Hangkastje
Startprijs 20 EUR

Porseleinkast
Startprijs 300 EUR

Eethoek Biedermeier
Startprijs 400 EUR

Keukenhakblok
Resultaat: 50 EUR

Moderne verrijdbare keukenhakblok met lade en etages in zeer goede staat, gemerkt LegnoArt Italia 87x52x44cm. Cond.: G

Gestoken armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.

Uittrektafel notenhout
Resultaat: 150 EUR

Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G

2 Mahonie stoelen, Sheraton stijl
Resultaat: 20 EUR

Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G

Barok stijl bijzetmeubel
Startprijs 250 EUR

Prachtige wortelnoten fineer bijzetmeubel in barokstijl, orgelgebogen met 2 lades. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 64x95x44cm. Cond.: G

Kaarttafeltje
Startprijs 80 EUR

Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G

Klein kastje, jalouzie-deurtje
Startprijs 70 EUR

Oud mahoniehouten kastje in Louis Seize stijl met jalouziedeurtje en lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x76x39cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G

Kastje, jalouzie-deurtjes
Resultaat: 200 EUR

Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G

Ladenkastje
Startprijs 160 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze commode 19e eeuw, staand op klauwpoten in goede originele staat 76x50x96cm. Cond.: G

Etagere kast
Startprijs 250 EUR

Wandtafel, marmeren blad
Startprijs 60 EUR

Italiaanse Renaissance stijl (teakhout) wandconsole 2e helft 20e eeuw. Marmeren blad. Voet gelijmd, verder in goede staat 77x98x50cm. Cond.: G

Klein rolluik bureautje
Resultaat: 120 EUR

Klein Engels eikenhouten rolluikbureau met lade, voetrust, zuilen en vakverdeling ca. 1900. 102x46x71cm. Cond.: G

Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR

Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G

Chinese kist (VEDAO)
Resultaat: 160 EUR

Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.

Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk)
Startprijs 400 EUR

Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G

Mahonie kast + bovenkastje
Resultaat: 450 EUR

Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R

Grote spiegelkast
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...

Engels mahonie hangkastje
Startprijs 120 EUR

Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G