Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Keltum bestek
Resultaat: 60 EUR

Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G

27 Munten Brits West-Afrika en Nigeria
Resultaat: 35 EUR

27 Munten Brits West-Afrika (22x) en Nigeria (5x) waaronder; 2 shilling 1949 PR, 1 shilling 1951 PR, 6 pence 1924 ZF en 3 pence 1934 PR-

5 Zilveren munten Iran
Resultaat: 60 EUR

5 Zilveren munten Iran 900/000 waaronder; 5000 dinars, 2000 dinars, 5 kraw en 2 kraw. Gewicht samen ca. 84gr. KM1106 en KM1104 Cond.:PR+

51 Munten Nieuw-Zeeland
Resultaat: 55 EUR

51 Munten Nieuw-Zeeland waaronder; 1 dollar 1992 Proof, 1 Crown 1949 UNC-, 1 dollar 1978 UNC, 1 dollar 1977 UNC, 1 dollar 1981 UNC en 1 dollar 1982 UNC

BIjbeltje, zilveren slot
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie

Ring zilv./rose verg.granaten
Startprijs 60 EUR

Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

2 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U

Messing spiegel
Startprijs 20 EUR

2 Keramiek borden
Startprijs 30 EUR

Twee keramieken borden ca. 1920 Amstelhoek; 1x Gezelligheid kent geen tijd ø29,5cm. en 1x Rust Roest (1 chip) ø29cm. Cond.: G

Diverse sieraden
Startprijs 10 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Diverse munten
Geen vanafprijs

Zilveren kan
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G

Kagie
Startprijs 120 EUR

Vergulde zilveren ring
Resultaat: 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startprijs 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR

Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Resultaat: 275 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR

Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat

Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startprijs 60 EUR

Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G