Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G
27 Munten Brits West-Afrika (22x) en Nigeria (5x) waaronder; 2 shilling 1949 PR, 1 shilling 1951 PR, 6 pence 1924 ZF en 3 pence 1934 PR-
5 Zilveren munten Iran 900/000 waaronder; 5000 dinars, 2000 dinars, 5 kraw en 2 kraw. Gewicht samen ca. 84gr. KM1106 en KM1104 Cond.:PR+
51 Munten Nieuw-Zeeland waaronder; 1 dollar 1992 Proof, 1 Crown 1949 UNC-, 1 dollar 1978 UNC, 1 dollar 1977 UNC, 1 dollar 1981 UNC en 1 dollar 1982 UNC
Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie
Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U
Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G