Dertis delen Limoges porselein 20e eeuw met gouddecor in zeer goede staat 1-10cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G
Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G
Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G
Delfts kaststelletje 3-delig met Moren afgebeeld ca. 1900, gemonogrammeerd (beschadigd) 12-17cm. Cond.: M
Langwerpige platelen schaal, gemerkt Haan Arnhem en monogram. Glanzend bloemmotief 1e helft 20e eeuw 37x19cm. Cond.: G
Japans glazen snuifflesje met twee geisha's aan beide zijden afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 9cm. Cond.: G
Oude porseleinen parfumflacon met gouddecor, wapen en kroontje als stop 20e eeuw in zeer goede staat.
Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en landschapsmotief met huizen 12xø8,5cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G
Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G
L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G
Zes Societe Ceramique Maastricht kommetjes met rood landschapsdecor en figuren ca. 1900. 3 heel en 3 beschadigd 5,5xø10cm. Cond.: R
Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Twee keramieken sierrschotels met mangaankleurig bloemendecor "J. PLaya Lorca" 20e eeuw 26,5x19cm. Cond.: G
Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw (stijl Jan Sluyters), olieverf op linnen, babyportret 19x27cm. Cond.: U
Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.