Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

30+ Delen Limoges
Startprijs 40 EUR

Dertis delen Limoges porselein 20e eeuw met gouddecor in zeer goede staat 1-10cm. Cond.: G

Ets, dame bij zuil
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

Coster, schilderij bruggetje
Startprijs 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G

Naar van Prooyen
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

Delfts kaststelltje
Startprijs 40 EUR

Delfts kaststelletje 3-delig met Moren afgebeeld ca. 1900, gemonogrammeerd (beschadigd) 12-17cm. Cond.: M

Plateel schaal
Startprijs 40 EUR

Langwerpige platelen schaal, gemerkt Haan Arnhem en monogram. Glanzend bloemmotief 1e helft 20e eeuw 37x19cm. Cond.: G

Suffbottle
Resultaat: 80 EUR

Japans glazen snuifflesje met twee geisha's aan beide zijden afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 9cm. Cond.: G

Porseleinen flacon
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen parfumflacon met gouddecor, wapen en kroontje als stop 20e eeuw in zeer goede staat.

Vaas, zilv. dop
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en landschapsmotief met huizen 12xø8,5cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Startprijs 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Makkumse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G

Gijs Kramer
Resultaat: 125 EUR

Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G

Schilderij, L. Hamft
Startprijs 50 EUR

L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 45 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R

6 Kommen Maastricht
Resultaat: 30 EUR

Zes Societe Ceramique Maastricht kommetjes met rood landschapsdecor en figuren ca. 1900. 3 heel en 3 beschadigd 5,5xø10cm. Cond.: R

2 Wandlampen
Startprijs 35 EUR

Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G

Pastel onges.
Resultaat: 1.200 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G

2 Aardewerk schalen
Startprijs 25 EUR

Twee keramieken sierrschotels met mangaankleurig bloemendecor "J. PLaya Lorca" 20e eeuw 26,5x19cm. Cond.: G

Makkum vaas
Resultaat: 15 EUR

Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G

Grote weegschaal
Startprijs 70 EUR

Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G

Babyportret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (stijl Jan Sluyters), olieverf op linnen, babyportret 19x27cm. Cond.: U

Schilderij, Rattiman
Resultaat: 25 EUR

Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G

8-Kantige vaas, zilv. dop
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.