Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 20 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Manuel I Comnenus 1143-1180, 3x Nummis AE FR/ZF

5 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR

5 Munten Byzantijnse Rijk; 1x Constantinus IX Monomachus, 2x Constantinus X Ducas 2x Follis, 1x Follis/Nummis AE Johannes I Anonyme en 1x Follis AE Justinianus I

7 Munten Orient Latin
Startprijs 35 EUR

7 Munten Orient Latin; 1x Sirië ca. 150 AD AE 20 Zeus K2 standaard, 1x Duitsland ca. 1200 AG18 2x wapenschild en 5x vierslagpenning Zuid-Duitsland FR

Dirham Middellandse Zee Omayaden
Resultaat: 30 EUR

Dirham Middellandse Zee Omayaden Dynastie (Syria-Egypt-Maroc) 735-1100 AD = Suleiman 96-99 AN moslim jaar ZF

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Resultaat: 45 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

Leeuwendaalder Holland 1589
Resultaat: 35 EUR

Leeuwendaalder Holland 1589, Cond.: ZF

Leeuwendaalder Kampen 1647
Resultaat: 70 EUR

Leeuwendaalder Kampen 1647, Cond.: ZF/P

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Doos divers porselein
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G

Gebogen ingelegde commode
Startprijs 375 EUR

Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G

Nederland, oud koersgeld
Resultaat: 10 EUR

Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.

Zilveren munten Wereldwijd
Resultaat: 135 EUR

Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)

Veel plastic/winkelwagen munten
Resultaat: 10 EUR

Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.

3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.

Ca. 3,3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.

Div. oude munten koper/nikkel
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.

Div. vervalsingen wereldwijd
Resultaat: 45 EUR

Diverse vervalsingen wereldwijd ca. 375gr.

Ca. 2KG penningen wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 2KG penningen wereldwijd allerlei soorten.

2 Armleunstoelen
Startprijs 250 EUR

Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en rose velours bekleding.
106x70x66 cm., Cond.:G

Zilveren ketting met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting met zilveren hanger. De hanger is bezet met een Australische opaal en 2 markasietjes.L.42-44 cm.