Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandrekje met Engelse koppen
Startprijs 20 EUR

Apart gefiguurzaagd wandrekje met 4 Engels porseleinen Royal Albert koffiekopjes met schotels 20e eeuw 42x61x10cm. Cond.: G

Bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Messing bureaulamp met groen glazen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37cm. Cond.: G

Aardewerken design lamp
Resultaat: 15 EUR

Staande lampenvoet gemaakt van geglazuurd keramiek 60-er jaren 49xø14cm. Cond.: G

Tinnen bord
Startprijs 20 EUR

Duits Kayserzinn Jugendstil sierbord ca. 1910, bewerkt ø24,5cm. Cond.: G

2 Boeken
Startprijs 50 EUR

Kulturgeschichte des Deutschen Volkes, Dr. Otto am Rhyn Berlijn 1886, 2 delen. Conditie van de kaft is redelijk 29x21x6cm.

2 Jugendstil blikken
Resultaat: 30 EUR

Twee prachtige Jugendstil messing stofblikken ca. 1900 met 1 stoffer. De kleinere is gemerkt WMF Duitsland 17x16cm. en 23x25cm. Cond.: G

3 Delen Jugendstil metaal
Startprijs 50 EUR

Drie delen Jugendstil ca. 1900; 1x asbak met luciferdooshouder, 1x blaker met luciferdooshouder en 1x koperen bloempot bewerkt met bloemen 12-13cm. Cond.: G

Vijzel zonder
Resultaat: 40 EUR

Bronzen vijzel, stamper ontbreekt, 18e-19e eeuw, ø13-ø16cm. Cond.: G

Ivoren Empire bestek
Startprijs 150 EUR

12-Delig ivoren empire Louis Seize bestek ca. 1800 met zilver(gemerkt) tussen heft en lemmet. Geheel bestaand uit 11 messen en 1 vork. 27cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Startprijs 150 EUR

Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...

Zilveren munten Wereldwijd
Resultaat: 135 EUR

Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Resultaat: 45 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startprijs 20 EUR

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland

36 Munten Groot-Britannië
Resultaat: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof

8 Zilveren munten Frankrijk
Startprijs 30 EUR

8 Zilveren munten Frankrijk waaronder; 1x 1/2 franc 1812 W ZF-/ZF en 1x 1 sol 'l an 2 1793 D FR

Ets, Monogram 1921
Resultaat: 45 EUR

Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Resultaat: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G

Adrie Visser
Startprijs 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

11 Munten Noorwegen
Resultaat: 180 EUR

11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF

4 Munten Rom. Republiek
Resultaat: 50 EUR

4 Munten Romeinse Republiek; 3x Antonius Pius (138-161) Sestersius G+ UK35.152 Ric 601 en 2x UK 35.149 Ric 758 FR- en G-, tevens 1x Faustina Maior Denar AE UK 36. Ric 334 ZF

17 Munten Div. keizers Oost Rom. Rijk
Resultaat: 45 EUR

17 Munten van diverse keizers Oost Romeinse Rijk; 1x Theodosius 379-395 brons FR, 3x Honorius 393-423 FR/ZFr en 13x diverse keizers 364-392

Ets, dame bij zuil
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

Coster, schilderij bruggetje
Startprijs 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G