Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovale schaal Meissen
Startprijs 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Startprijs 35 EUR

Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G

Grote weegschaal
Startprijs 70 EUR

Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G

Chinees imari bord
Startprijs 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Chinese kom ca. 1600
Startprijs 200 EUR

Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G

Bontjas
Startprijs 50 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42

Borduursel
Startprijs 35 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Resultaat: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR

Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G

11 Likeurglazen, roemers
Startprijs 80 EUR

Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G

Zilveren munten Wereldwijd
Resultaat: 135 EUR

Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Resultaat: 45 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 30 EUR

Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e eeuws voorbeeld in goede originele staat 33xø14cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Startprijs 45 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

Diverse bakelieten platen
Resultaat: 20 EUR

Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G

Opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G

Ca. 9 delen kristal
Startprijs 40 EUR

Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G

2 Murano vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee glazen Murano vaasjes 60-er/70-er jaren; 1x groen met neutraal 24x8x8cm. en 1x melkglas met glasfusing 21x10x10cm. Cond.: G

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startprijs 20 EUR

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland

Kunstglazen schaal
Startprijs 20 EUR

Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G

36 Munten Groot-Britannië
Resultaat: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof