Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G
2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G
Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G
Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G
8 Zilveren munten Frankrijk waaronder; 1x 1/2 franc 1812 W ZF-/ZF en 1x 1 sol 'l an 2 1793 D FR
Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G
Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.
Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G
Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G