Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kinderschoenen, vernikkeld
Startprijs 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Lampje
Startprijs 15 EUR

Hallamp ca. 1920 van messing met glas rondom 20x15x15cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

Divers plated bestek
Resultaat: 25 EUR

Plated bestekset ca. 1920 met mooie vormgeveing; 9 eetlepels, 20 vorken, 9 theelepels en 19 messen Cond.: G

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startprijs 20 EUR

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland

36 Munten Groot-Britannië
Resultaat: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof

Ets, Monogram 1921
Resultaat: 45 EUR

Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Resultaat: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G

Beugeltasje
Resultaat: 20 EUR

Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G

Adrie Visser
Startprijs 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

Bakelieten Chin. mossel
Resultaat: 20 EUR

Aparte bakelieten mossel met windmolen en bootje ca. 1930 (China of Japan), deksel van de mossel zit los 5x8x6cm. Cond.: G

8 Zilveren munten Frankrijk
Startprijs 30 EUR

8 Zilveren munten Frankrijk waaronder; 1x 1/2 franc 1812 W ZF-/ZF en 1x 1 sol 'l an 2 1793 D FR

Weegschaaltje
Startprijs 20 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x46x16cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G

Spiegel, mahonie lijst
Resultaat: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G

Noten tafel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Ets, dame bij zuil
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

11 Munten Noorwegen
Resultaat: 180 EUR

11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF

Coster, schilderij bruggetje
Startprijs 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G

Pijpencomfoor
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.

Naar van Prooyen
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G

Sigarendoos, parelmoer
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G