Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 bezet met 13 briljanten ca.2.0 crt. W/SI-PI, ø54, 7.4 gr.
Klipoorstekers GG 585/000 met briljanten 2.20 crt. W/SI, L 20mm., 8.2 gr.
Creolen WG/GG 585/000 met dimant baquettes 1.20 crt. W/SI., L.21 mm., 6.2 gr.
Hanger GG/WG 585/000 bezet met briljanten, ca. 0.75 ct.W/SI/PI. L.37mm., ca.6.3 gr.
Ring GG 750/000 met 104 briljanten en diamant baquettes 0.78 crt., W/SI ø 55, 6.7 gr.
Ring GG/WG 585/000 met een gefac.rooktopaas 5.0 crt., 12x10 mm. in zeer goede kleur en briljanten 0.25 crt. W/SI. ø 54, 5.1 gr.
Broche RG 585/000 waarin een diamant (oud slijpsel) ca.0.20 crt. W/PI, L.58 mm., ca.5.2 gr.
Ring GG 585/000 met een gefac.morganiet 3.0 crt. in goede kleur, 6 rond gefac.toermalijnen 0.10 crt. en briljanten 0.25 crt. W/SI, ø56, 11.5 gr.
Ring GG585/000 bezet met 9 briljanten ca. 0.40 crt. ø 53, ca.4.25 gr.
Ring GG 750/000 met een briljant ,0.80 crt fancy-yellow/ SI en 2 zeer fine trapeze saffieren in zeer goede kleur (1 besch.) ø55, 6.2 gr.
18e Eeuws ongekeurd GG750/000 kruis met diamanten (antiek gezet). 4x3 cm., ca.6.30 gr.
Broche GG, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche. L. 4x3.5 cm..
Drie delen goud ca. 1900; 1x gouden ring, 1x reliëf (waarschijnlijk goud) opengewerkt met landschapsdecor en putti en 2 manchetknopen (waarschijnlijk goud) Cond.: G
PLated 5-delig koffieservies met parelrand bestaand uit; koffiepot, melkkannetje, suikerpot, comfoor en tablet 31xø29cm. Cond.: G
Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U
Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U
Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R
Kristallen schenkkan eind 19e eeuw met zilveren montuur. Facet- en amandelgeslepen 29x30xø14cm. Cond.: G
Mooie zilveren bewerkte zakflacon met diverse cupidovoorstellingen. Dop is afschroefbaar, taps toelopend model 835/000 ca. 215gr. 14x9x4,5cm. Cond.: U
Fraaie Hollands zilveren visschep met fijn afgewerkte parelrand en agathen heft MT: J.V. A.D. Verschuur 1863, 835/000 L.: 28,5cm. Cond.: U
Diverse delen plated 20e eeuw; 12 gebaksvorkjes, 15 theelepels, 7 schaaltjes, etc, Cond.: G
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U
Ketting 925/000 L.45 cm., waaraan een hanger zilver 925/000 ø 21mm., bezet met een blauwe topaas ø 7mm., en 38 rond gefac. citrienen ø 2.5 mm.ca. 5.8 gr.
Y-vormig collier zilver 925/000 bezet amethisten L.41-46 cm., ca.17 gr.
Zilveren ketting met zilveren hanger. De hanger is bezet met een Australische opaal en 2 markasietjes.L.42-44 cm.
Paar antieke zilveren klederdracht oorhangers bezet met granaten. L 7 cm., ca.8.50 gr.
Ketting zilver 925/000 L.4545 cm., waaraan een hanger zilver 925/000, 52x15 mm, beweegbaar, bezet met diamant 0.25 crt.
Ring zilver 925/000 bezet met een witte maansteen 10x8 mm.,checkerboard geslepen en 4 tanzaniet navettes 5x2.5 mm. en 2 rond gefac.tanzanieten ø 2mm., ø54, ca.3.7 gr.
Collier van ruwe diamant, ø3mm., L.39.5 cm., sluiting zilver 925/000, ca. 4.2 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met 4 granaat navettes 8x4mm., en 5 4 mm.rond gefac.granaten en 20 markasieten ø 1.8mm., ø66, ca.9.35 gr.
Armband zilver 925/000 sterretjes waarvan 1 bezet met diamant 0.15 crt.get.L.18x1cm.ca. 6.5 gr.
Creolen zilver 925/000 ø16x3.2 mm., bezet met blauwe briljant ca. 0.2 crt. ( 2x0.1 crt)
Ring zilver 925/000 bezet met een roze opaal cabochon, 14x10mm., en 12 rond gefac.robijnen ø2mm., en 12 rond gefac.amethisten ø1.2 mm. ca. 6.35 gr., ø60
Cartier bril, gemerkt op de neusbrug: C1988 Cartier 59 14 (GG/WG 14 krt?)
Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,
Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U
Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos uit Schoonhoven, Groot keur MT: G. Stekelenburg, jaarletter G: 1825. 835/000 ca. 135gr. 12,5x7x2cm. Cond.: U
Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G
Zeer fraaie grote ajourgezaagde handgemaakte hengselmand op ovale voet voorzien van V: Buitenlandse werken 925/000 ca. 910gr. 34x22x14cm. (zonder hengselhoogte) Cond.: U
Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...
50 Delen plated bestek 20e eeuw; 12x grote vork, 13x grote lepel, 6x ijslepel, 4x opdienlepel, 4x kleine vork, 1x suikerschepje, 12x botermes, 1x vleestang, 1x taartschep, 1x kaarskandelaar, 1x servet...