Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G
Zittend 2 kleurige bronzen boedha op een rots, leunend met de kin op zijn handen 2e helft eeuw 15x15x9cm. Cond.: G
Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel 20e eeuw, gesigneerd Keck (Duitsland). Jongen met kruiwagen 15x7x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G
Acht bronzen figuren 20e eeu, voorstellend musicerende Indiase vrouwen 15cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Bronzen figuur voorstellend een mandolinespelende elf, Jörg Steegmüller 27x20x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Bronzen beer met schietschijf op marmeren sokkel, gesigneerd P. Leibküchler (1873 - 1938 Duitsland) 19x6x6cm. Cond.: G
Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G
J. Norau ca. 1900, grote bronzen plaquette van Jezus met kruis 32x24cm. Cond.: G
Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G
Grote bronzen plaquette 19e eeuw met reliëfdecor van zeemonster, vogels, druiven etc. ø16,5cm.
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Smidt felling (1895- 1930 Duitsland) voorstellend een vissersjongen met hoge laarzen en stormmuts 26cm. Cond.: G
Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
Bronzen elf 20e eeuw ongesigneerd in zeer goede staat 25x18x9cm. Cond.: G
Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G
Tinnen beeldengroepje ca. 1890 van herdersjongen met drie schapen (pootje mist), koud beschilderd in Weense brons stijl 8x12x6cm. Cond.: R
Jugendstil buste ca. 1900 van compositie metaal op sokkel 24cm. Cond.: G
Zware Afrikaans bronzen kop van de Ohi stam (Nigeria) 45x19x16cm. Cond.: G
Groot houten heiligbeeld gesigneerd H. Bretting 59, prachtig gebeiteld 109x38x24cm. Cond.: G
Antieke bronzen plaquette voorstellend Mozart. gegoten door kopergiertij J.P. Kok Schans 112 Rotterdam 22x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U
Oud bronzen beeld (1900-1930) gemonteerd op marmeren sokkel met een voorstelling uit de Griekse oudheid. Vier figuren met een stier en diverse afbeeldingen rondom. Stukje van de marmeren sokkel mist 2...
Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G
Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G
Zittende vrouw met accesoires ca. 1900 van compositie metaal gemonteerd op eiken voet 12,5x16x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 gesigneerd C. Anfrie. (Charles Anfrie 1833 - 1905 Franrkijk), voorstellend een jongen die zich achter het hoofd krabt, mooie patina in zeer goede staat 42cm. Cond.: G
Gietijzeren sierplaquette ca. 1900 met als voorstelling musicerende putti ø16cm. Cond.: U
Vroeg bronzen hondje met ijzeren voet 17e-18e eeuw, gebruik onbekend (origineel) 3x8,5x1cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U
Twee bronzen figuren 20e eeuw voorstellend een liggende lezende jongen en een liggend lezend meisje met hond en kat 12x20x10cm. en 13x19x10cm. Cond.: G
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Bronzen figuur uit de baroktijd ca. 1750 voorstellend putti met kelk, waarschijnlijk een tafelbel geweest 6,3cm. Cond.: G
Oude compositie metalen figuur van een man staande op boeg van een schip op houten sokkel H.: 62cm. Cond.: G
Grote bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Houdon. Voorstellend een meisje met fijngevlochten haar en vogel op haar schouder 51x27x19cm. Cond.: G
Groot bronzen Shiva beeld 20e eeuw in zeer goede staat 52cm. Cond.: G
Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een engel met vleugels, gesigneerd Dacheisekke 57x38x25cm. Cond.: G
Oud gietijzeren geitje 1e helft 20e eeuw gemonteerd op houten sokkel 15x15x6cm. Cond.: G