German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G
Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G
Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Negen werken van Anthony van Dyck, gravures op papier, Lucas Vorstermann Sculp. 1595 - 1675, statieportretten 26x18cm. Cond.: G
Evert Rabbers (1875-1967 Enschede) De Regge bij Goor. Olieverf op linnen 45x55 cm., Cond.:G
4x Anthony van Dyck, gravures op papier, Petrus Pieter de Jode sculpsit 1570 - 1634, statieportretten 26x18cm. Cond.: G
Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U
3x Anthony v Dyck, gravures op papier, Paul du Pont Sculp (Paulus Pontius 1603-1658 Vlaanderen), statieportretten 24x18cm. Cond.: G
Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G
2x Anthony v Dyck gravures op papier, aquaforti door s.a.a Bolfwert Sculpsit, statieportretten 15,5x24,5cm. Cond.: G
Roel Wildeboer, olieverf op linnen, landschap met beek en huis 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G
J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school ca. 1900, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren bij avond 19x31cm. Cond.: G
Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 - 1915 Velp), sepia op papier, rotsachtig landschap met bomen 52x31cm. Cond.: R
J.J.H,.van Leeuwen, olieverf op paneel, carrousel met figuren 30x24cm. Cond.: G
ONgesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, koeien en figuren 29x19cm. Cond.: G
Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 27x19cm. Cond.: G
Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G
Sierk Schröder '66 (Ambon Ned. Indië 1903 - ), tekening op papier, zittende vrouw 30x47cm. Cond.: G
Floor Looy 1997 Almelo, pastel op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: G
Hans Lenteman, olieverf op linnen, berglandschap 40x50cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, naakte vrouw 14x20cm. Cond.: G
Wenzel Hollar Wenceslaus 1649 (1607 - 1677 Tjecholsowakije), gravure op papier. voorstelling David Teniers met vele figuren (vochtvlekken) Cond.: M
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '65, lithografie op papier, abstracte compositie (Nr 68/125) 53x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd schilderij ca. 1880, olieverf op linnen, kippen met haan 57x49cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G
A.J. Mussert ca. 1930 (kerk uit 1614), uiterst gedetailleerde tekening van bijzondere kwaliteit 9,3x16,8cm. Cond.: U
Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '75, lithografie op papier, vrouw met meloen (nr 91/100) 50x40cm. Cond.: G
Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G
De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met rietschuit 40x50cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Gasteiger 1939, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 44x55cm. Cond.: G
Cornelis Westerbeek 1878 (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op linnen, dijk met 3 koeien (vroeg werk) 48x70cm. Cond.: G
Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G
Jan Michels '92 (1908 - 1998), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: G
Manuel (pseudoniem van Arnout van Gilst) Den Haag 1898, olieverf op linnen, herder bij schaapskooi met schapen 40x50cm. Cond.: G