Grote Louis Seize pendule ca. 1810 met 8-daags uurwerk, 2 kleuren marmer (grijs en creme), Wedgwood plaquettes en touwtjesslinger 45x32x11cm. Cond.: G
Monumentaal Frans klokkenstel ca. 1880 van zwaar marmer en brons. Voorstellend een man van adel uit de 18e eeuw zittend op een stoel met boeken. 8-Daags uurwerk. Marmer licht beschadigd 57x42x19cm. en...
Kapitaal Amsterdams staand horloge, gesigneerd Pieter Morryn ca. 1760. Wortelnoten kast geheel gedragen op ballustervormige bolpoten. Front met inlegwerk, uurwerk met kwartierslag en volle kalender. g...
Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...
Franse bronzen vuurvergulde 3-delige klokkenstel met stolp. Wijzerplaat met emaille cartouches, kaarskandelaars met onyx. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880 in goede originele staat 35x30x15cm. en 4...
Grote Friese pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...
Prachtige grote empire pendule ca. 1830 met vuurverguld bronzen beslag en ornamentuur, wijzerplaat met compensatieslinger. In goede originele ongerestaureerde staat. Uurwerk gesigneerd Leclere 61x31x1...
Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk (gestempeld), voorstelling van kippenvoerende vrouw met molen, huis, konijn, schaap en eend. Wieken van de molen missen 39x42x16cm. Cond...
Kleine vuurvergulde pendule ca 1860 met bovenop een kind met konijn (compositie metaal) 31x21x12cm. Cond.: G
Porseleinen pendule ca. 1900 (Wenen) met 8 daags uurwerk, beschadigd 31x19x12cm. Cond.: M
Grote 1-gewichter regelateur ca. 1880 met secondenaanduiding (ongemerkt) met notenfineer kast (compleet) 127x38x17cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk in Louis Quinze stijl. Putti, koppen, bloemen etc. in goede originele staat 48x26x16cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1880, rijk bewerkt met bronzen leeuwekoppen, bloemen en rocailles. 8-Daags uurwerk, gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. De pendule is in origi...
Prachtige 19e eeuwse Engelse tafelklok met dubbele snek, koper inlegwerk in mahonie hout. Gesigneerd John Gaskin Dublin in goede originele staat. 1 Stukje koperwerk van 3cm. mist. 41x28x17cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk. Stukje marmer mist Cond.: R
Kolompendule 19e eeuw (deels gerestaureerd) met intarsia en 8-daags uurwerk (Japy Freres) 50x27x14cm. Cond.: R
Groot Frans uurwerk ca. 1880 van een boulle klok met emaille cartouches en vuurverguld. Villard a Paris in zeer goede staat 30x27x7cm. Cond.: G
Zeldzaam Frans Louis Quatorze uurwerk 1e helft 18e eeuw, gesigneerd Herbault Paris N zog in zeer goede originele staat. Wijzers missen 7xø14cm. Cond.: G
Monumentaal bronzen klokkenstel met wit marmer, putti en 7-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 62x37x22cm. Cond.: G
Grote porseleinen pendule ca. 1890 met goud- en bloemendecor, 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 39x25x18cm. Cond.: G
Franse porseleinen pendule ca. 1880 met musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, de pendule is in goede originele staat 45x37x19cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger, F. Bestin a Antrain. Zonder bel, met gongslag 142cm. Cond.: G
Groot bisquit porseleinen klokkenstel ca. 1900 (genummerd), vermoedelijk Duitsland. Eenvoudig wekkeruurwerk. Bij 1 vaas is een stukje gelijmd en bij de klok mist 1 handje 42x20x10cm. en 34x11x7cm. Con...
Imposante Neo Renaissance staande klok. vrijslinger met prachtig pompeus beeldhouwwerk 2e helft 20e eeuw. Westminster uurwerk en messing wijzerplaat met emaille cartouches 203x48x30cm. Cond.: G
Notenhoutfineer tafelklok met bronzen sierwerk, uurwerk met maanstand en dubbele bel. gemerkt F.H.S. Germany 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x22x16cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van groen onyx met 8-daags uurwerk, onyx is gebarsten en 1 gietstuk mist 44x23x13cm. Cond.: R
Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...
3-Delig groen albast klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk en 5-lichts kandelaars staand op laauwenpootjes. 1 pootje is vervangen (chipje af) 40x25x14cm. en 42x16x16cm. Cond.: G
Junghans tafelklokje in notenhouten kast ca. 1900 met messing beslag in goede originele staat 23x17x11cm. Cond.: G
Grote scheepsklok 30-er jaren verchroomd. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede staat 8,5xø22cm.
Groot bureau zakhorloge in cassette ca. 1900 West End Watch Co Weekly Swiss Made, opklapbaar in cassette 15x15x16cm. Cond.: G
Eikenhouten Pfeilkreuz tafelklokje met bandintarsia en medaillon ingelegd. Compleet en in originele staat 29x18x13cm. Cond.: G
Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G
Marmeren Franse pendule ca. 1890 met bronzen haan en 8-daags uurwerk, gemerkt Japy Freres. Bronzen haan is gemerkt Baryf (haan is later gemonteerd) 51x35x16cm. Cond.: G
Grote zwart marmeren pendule ca. 1890 met zichtbare balans en 8-daags uurwerk. Gegraveerd en met groen marmeren stukjes ingelegd. In zeer goede originele staat (1 chip onderaan) 43x49x16cm. Cond.: G
Schotse staande klok 19e eeuw met prachtige mahoniehouten brede kast, beschilderde wijzerplaat, 8-daags uurwerk met secondenwijzer en datumaanduiding (vervaagd) 245x67x48cm. Cond.: G
Prachtige roodmarmeren Franse Art Nouveau pendule met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk 36x37x13cm. Cond.: G
Prachtige grote Franse marmeren pendule met precisieslinger. 8-Daags uurwerk en zichtbare balans in zeer goede staat, minimale chip 46x37x14cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 met secondenaanduiding (ongemerkt). Compleet met kroon en tollen 118x45x18cm. Cond.: G
Grote notenhouten tafelklok Grunderzeit ca. 1890, gemerkt Junghans in originele goede staat 55x33x20cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse pendule-uurwerken 8-daags in redelijk tot goede staat.
Notenhouten tafelklok met messing beslagen ca. 1890. Gruderzeit met gongslag, gemerkt P. H en S 42x31x18cm. Cond.: G
Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U
Franse albasten pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk en zichtbare balans in goede originele staat 31x45x15cm. Cond.: G