Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
Prachtige bronzen kopie van een V.O.C. boegkanon in zeer goede staat 67cm.
18e Eeuwse barok spiegel met engelen en druivenranken in goede originele staat, vermoedelijk Duitsland. Goudkleur van latere datum 50x46cm. Cond.: G
Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G
Oud gebrandschilderd glas in lood raam met als voorstelling een Hollands riviergezicht met Latijnse opschrift "Ima Te Went Pacem". gesigneerd L. Joh. v.d. M. In zeer goede staat 64x56cm. Cond.: G
Grunderzeit plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal ca. 1890. Chips af 13x35x18cm. Cond.: R
Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G
Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...
Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G
Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900. Prachtig fijn bewerkt met voorstelling van haan, vogel en bloemen 12xø5,5cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G
Prachtige kraantjeskan met brander (samovaar) ca. 1880 met been in de handvaten (klassisime). Roodkoper met messing (1 stukje been mist) 27x34x30cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G
Grote Russische messing samovaar ca. 1900 in zeer goede staat (compleet) 53x34x29cm. Cond.: G
Prachtige Russisch beschilderde lakdoos (mooie kwaliteit) 20e eeuw. Gesigneerd en afgebeeld met kustplaats en schepen 3x12,5x9,5cm. Cond.: U
Prachtige Jugendstil WMF pronk-schenkkan met gegraveerde glazen reservoir. Decor van bloemen in zweepslagmotief (Duitsland, plated) 34x16xø10cm. Cond.: G
12-Delig ivoren empire Louis Seize bestek ca. 1800 met zilver(gemerkt) tussen heft en lemmet. Geheel bestaand uit 11 messen en 1 vork. 27cm. Cond.: G
Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil kachel (voorzetmodel), zwart metaal met messing rand in originele goede staat met Formica puntjes, gemerkt E.M. Jaarsma 72x75x35cm. Cond.: G
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Oude fossiele bodemvondst uit het Krijt-tijdperk met vis en blad 15x12cm. Cond.: G
Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G
Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G
Vier antieke netsuke's ca. 1900; 1x beertje, 1x naakte geisha, 1x konijn met rat en 1x katachtige in hand 4-5,5cm. Cond.: G
Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G
Mahoniefineer 19e eeuwse empire modelcommode in originele ongerestaureerde staat ca. 1820 (lichte fineerschade) 18,5x21x12cm. Cond.: G
Duitse Biedermeier kersenhouten koffiemolen ca. 1830 rondom met been inleg en lade in zeer goede originele staat 23x17x17cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen penkandelaars in barok vormgeving 44x11x11cm. Cond.: G
Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G
Twee massief bronzen 2-lichts kaarskandelaars in barok vormgeving 20e eeuw, 33cm. Cond.: G
Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G
Drie delen Jugendstil ca. 1900; 1x asbak met luciferdooshouder, 1x blaker met luciferdooshouder en 1x koperen bloempot bewerkt met bloemen 12-13cm. Cond.: G
Art Deco inktstel met poes en inktpot, gemonteerd op grijs marmeren voet ca. 1930. Poes is gemaakt van compositie metaal 16x35x14cm. Cond.: G
Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U
Eikenhouten pathefoon (kastje met ingebouwde platenspeler) ca. 1920. Functioneel met spiegeltje, ingebouwde box, geslepen spiegel en parelrand. In goede originele staat 110x46x52cm. Cond.: G
Oude likeurkelder in de vomr van een ridder met metalen harnas. De schouderkappen zijn te opnenen waaronder glaasjes zijn verborgen. De borstplaat is te opnenen waarin zich de karaf bevindt 20e eeuw, ...
Oude Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw met prachtig geslepen glazen lampekap in goede originele staat 60x22x12cm.
Oude barok messing kroonluchter Holland ca. 1920 met gepinde armen in zeer goede staat 45x46x46cm. Cond.: G
Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.
Houtgesneden inktset ca. 1900 (Schwarzwald of Beieren) met kristallen inktpotjes. Voorstelling van een geit bij het hek 20x27x16cm. Cond.: G
W.M.F. (Duitsland) messing Jugendstil ijsemmer 33xø15cm. (deuk bij voet) Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G
Schitterende Art Deco koeler (voor bowl) ca. 1920, kopergeslagen in zeer goede staat 28x30x24cm. Cond.: G
Microscoop ca. 1910 in originele kist met flesjes, glaasjes etc. Gemerkt Busch Rathenon Duitsland van gietijzer met messing 44x23x11cm. Cond.: G
Originele Russische samovaar met afvoer 20e eeuw vernikkeld in zeer goede staat 103x29xø21cm. Cond.: G
Duitse metalen 18e eeuwse Godslamp met cherubijnkopjes in goede originele staat 26x22x24cm. Cond.: G