Delfts motief porseleinen pendule ca. 1890 met 8-daags uurwerk. Porselein is gemerkt Copeland Chino England Wigmore Daniell London in goede originele staat 25x19x13cm. Cond.:
Groot 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Empirestijl met emaille wijzerplaat in zeer goede staat 49x30x11cm. en 33x9x9cm. Cond.: G
Kleine wit marmeren pendule met bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk, in zeer goede staat 19x11x6cm. Cond.: G
Groot zwaar bronzen 3-delig klokkenstel met 8-daags uurwerk, gemerkt Trouille A. Amiens in Louis Quinze stijl ca. 1890. 53x29x16cm. en 54x24x24cm. Cond.: G
Franse zwart marmeren pendule ca. 1890 met 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 23x38x13cm. Cond.: G
Franse pendule met vrouwenfiguur Les Roses (compositie metaal) met 8 daags uurwerk en onyx kast (Japy Freres) in goede originele staat, 2 chips 60x32x19cm. Cond.: G
Antieke geëmailleerde bakkersklok deegautomaat de slapende bakker D.R. Patent. Importeurs en handelsmij De Waal Nijmegen. Electronisch met sleutel 34x16x14cm. Cond.: G
Friese kortstaartklok 19e eeuw met eiken kast en wekkerfunctie 120x36x21cm. in zeer goede staat.
Prachtige wit marmeren Louis Seize stijl pendule in perfecte staat met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk Cond.: U
Frans 3-delig klokkenstel ca. 1890 gemaakt van compositie metaal in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk (Japy Freres Paris) in goede originele staat 39x26x13cm. en 38x20x11cm. Cond.: G
Oude eikenhouten wandklok/schoolklok 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en opschrift "Francois Desire Odobez" 15xø39cm. Cond.: G
Oude koperen wekker in de vorm van een paraplu (Trademark) 20e eeuw in goede staat 15xø17cm. Cond.: G
Uurwerk ca. 1890 van een wandregelateur, ongemerkt 41x15x8cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 compositie metaal met albast. Voorstelling van een heilige jongere in goede originele staat 35x39x13cm. Cond.: G
Prachtig groen onyx 3-delig pendulestel met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880. Rondom geslepen glas met 8-daags uurwerk en compensatieslinger. In perfecte staat 42x22x9cm. Cond.: U
Reclameklok met opschrift "Gimborn" 60-er jaren. Kunststof met metalen wijzers, electronisch 8xø39cm. Cond.: G
Mahoniekleurige kleine wandreglateur ca. 1900 Wurttemberg met Pfeilkreuz uurwerk Cond.: G 33cmx 17 cm.
Oude wekker ca. 1950 met putto gemaakt van compositie metaal in goede originele staat 18,5x6x11cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten bureauklokje ca. 1900 met intarsia en Zwitsers gemerkt uurwerk (Buren) in zeer goede originele staat 19x25x8cm. Cond.: G
Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 207x42x24cm. Cond.: G
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Prachtige grote porseleinen antieke vaaspendule ca. 1880 met kobaltblauw- en gouddecor in empire stijl. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 51x24x19cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Grunderzeit vrijslinger ca. 1880 met messing beslag, uurwerk ongemerkt. In redelijke ongerestaureerde staat 90x37x20cm. Cond.: G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G
Figurenklok ca. 1900 van compositie metaal voorstellend twee middeleeuwse heren met hellebaard en wapen. Wekkeruurwerk 48x32x9cm. Cond.: G
Franse tafelpendule ca. 1890 met emaille cartouches. gemaakt van compositie metaal in goede originele staat (zonder slagwerk.) 24x15x13cm. Cond.: G
Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
3-Delige Art Deco pendule ca. 1920 gemaakt van onyx en zwart marmer, messing wijzerplaat 20x36x9cm. en 15x8x10cm. Beschadigingen Cond.: R
Twee Art Deco tafelklokken; 1x Goldbühl, groen metaal (defect) 10x11,5cm. en 1x Zenith Electronic bakeliet (chip van 3mm achterkant) 14x16cm.
Oud plated bureauklokje Art Deco, gemerkt Elka Watch Cy (USA) Amsterdam. In originele staat, opdraaistift mist 6x6cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met bronzen jongen, gemerkt OH, EH!! L. moreau met 8 daags uurwerk in uitstekende staat 50x25x21cm. Cond.: U
Grote notenhouten Gustav Becker 2-gewichten regelateur ca. 1890 compleet met kroon en tollen in goede originele staat 127x48x20cm.
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. 63x21x17cm. Cond.: G
Art Deco electrisch klokje van messing, gemerkt Johannes Bosma (A.W.U.) in zeer goede staat 18x31x6cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 211x45x27cm. Cond.: G
Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G
Art Deco Smith Electronic klok met notenhouten kast in zeer goede staat ca. 1940. 22x30x13cm. Cond.: G
3-Delig klokkenstel ca. 1900 Art Nouveau van rood geaderd marmer. Marmer is goed, gedeelte van het messing sierwerk mist 27x35x13cm. en 17xø14,5cm. Cond.: R
Franse reiswekker ca. 1890 met porseleinen cijferplaat, gelakte houten kast en messing monturen in zeer goede orignele staat 13x7x7,5cm. Cond.: G
Duitse Kienzle regelateur ca. 1890 van notenfineer. Compleet met kroon en tollen in goede staat 92x35x18cm.
Duits bisquit porseleinen klokje nr 2280 met wekkeruurwerk, vermoedelijk Firma Heubach. Decor van zwanen en bloemen (bakscheurtje) 25x13x11cm. Cond.: G
Franse wekker ca. 1910 met porselein en bronzen voet, kristallen wekkerkast hoekig geslepen in zeer goede originele staat 18xø11cm. Cond.: G
Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw, wijzerplaat beschadigd 154x34x16cm. Cond.: M
Kleine Franse roodmarmeren wekker ca. 1890 in pendulevorm met messing ornamentuur (marmer gebarsten) 16x12x5cm. Cond.: M