Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U
Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G
19e Eeuwse stukwerk spiegel, goudgekleurd met bewerkte lijst met kroon in barok vormgeving. originele spiegel. Kleine stukjes missen en opnieuw gekleurd 84x91x17cm. Cond.: R
Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G
Apart smeedijzeren bijzettafeltje met beschilderd blad (rozenmotief), eigenbouw 20e eeuw 50xø40cm. Cond.: G
Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G
Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G
Franse notenhouten 19e eeuwse armleunstoel met snijwerk in de rugleuning. Stoffering vervuilt en veer kapot 126x80x70cm. Cond.: G
Engels mahoniehoutfineer 6-laden kastje in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 64x53x34cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken spiegel 19e eeuw met rocailles (gedeelte mist) 80x50cm. Cond.: G
Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.
Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U