Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kast, naar voorbeeld 1780
Resultaat: 320 EUR

Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U

Commode
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G

Sideboard teak
Startprijs 100 EUR

Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G

Porseleinkast ca. 1930
Startprijs 150 EUR

Koloniale yati-houten porseleinkast ca. 1930 (Indonesië) met mooi snijwerk in de koplijst 216x147x55cm.

Verguld taboeret
Resultaat: 75 EUR

Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G

Spiegel 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse stukwerk spiegel, goudgekleurd met bewerkte lijst met kroon in barok vormgeving. originele spiegel. Kleine stukjes missen en opnieuw gekleurd 84x91x17cm. Cond.: R

2 Italiaanse bijzettafels
Resultaat: 35 EUR

Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 50 EUR

Grote rechthoekige spiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw. Zwart met goudkleur 143x80cm. Cond.: G

Noten tafel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Smeedijzeren bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

Apart smeedijzeren bijzettafeltje met beschilderd blad (rozenmotief), eigenbouw 20e eeuw 50xø40cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Startprijs 20 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten bewerkte kruk met 4 onderling verbonden gedraaide poten en gekerfde zitting 48x28x27cm. Cond.: G

Grenen kabinet
Startprijs 300 EUR

Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.

Grenen kast
Resultaat: 100 EUR

Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G

2 Ronde bijzettafeltjes
Startprijs 40 EUR

Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G

Bijzettafel, bolletjespoot
Startprijs 20 EUR

Bijzettafel (6-kantig blad) ca. 1910 met 4-bolletjespoten onderling verbonden. 71x36x36cm. Cond.: G

Spiegel, mahonie lijst
Resultaat: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G

Gestoken armleunstoel
Startprijs 30 EUR

Franse notenhouten 19e eeuwse armleunstoel met snijwerk in de rugleuning. Stoffering vervuilt en veer kapot 126x80x70cm. Cond.: G

Engels ladekastje
Resultaat: 40 EUR

Engels mahoniehoutfineer 6-laden kastje in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 64x53x34cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten gestoken spiegel 19e eeuw met rocailles (gedeelte mist) 80x50cm. Cond.: G

Mahonie kabinet
Startprijs 475 EUR

18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Schrijftafel
Startprijs 500 EUR

Antiek eiken Mechels schrijfbureau ca.1890, snijwerk met vossenkoppen. 10 lades(rechterlade heeft een kluis) en uitschuifbaar blad, onderling verbonden getorste poten. Hierbij een eikenhouten Mechelse...

Biedermeier Commode
Startprijs 1.800 EUR

Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.
Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U

6 Stoelen
Startprijs 275 EUR

Zes eikenhouten stoelen ca. 1920 met hoge rugleuning. Zittingen zijn bekleed net bruin leer. Goede kwaliteit 109x43x43cm. Cond.: U