Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R
Glazen Art Deco vaas met gewelfde kraag. Kobaltblauw met veelkleurige glaslagen overtrokken 11,5x11cm.
Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G
2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G
Grote Unica A.D. Copier Leerdam vaas met groen glas 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø9,5cm. Cond.: G
Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G
Groen glazen Art Deco likeurset Copier Anna bestaand uit tablet, karaf en 6 likeurglaasjes, 2 chips 26xø20cm. Cond.: G
3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G
Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G
Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G
Doos met 43 glazen en kristallen glazen 1e helft 20e eeuw (tevens 6 kristallen onderzetters), enkele chips Cond.: G
10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G
42 Delen glas en kristal 20e eeuw; 6 waaierkristallen onderzetters en 36 glazen van glas en/of kristal 6-16cm. Cond.: G
Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G
18 Delen kristal 20e eeuw; 11x prachtige zware kristallen tuitglazen (champagne, sekt) facetgeslepen 20e eeuw 19xø7cm. 6x facetgeslepen kristallen schalen ø14,5cm. en 1x kristallen onderzetter (chip) ...
Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G
Twee delen kunstglas van Eisch ca. 1970; 1x blauwglazen schaal met geel 8,5xø10cm. en 1x roodbruin glazen vaas met grip (gescheurd) 12xø11cm. Cond.: M-G
Origineel Jugendstil glazen (sier)schenkkannetje van Pallme König (Duitsland) ca. 1910 9,5x9xø7cm. Cond.: G
Origineel Jugendstil glazen siervaasje van Pallme König (Duitsland) ca. 1900 14xø6,5cm. Cond.: G
Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G