12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Schilderij, G. Krol 9202
Schilderij, G. Krol
Startprijs 100 EUR
Rond schilderij, winter 1117
Rond schilderij, winter
Startprijs 30 EUR
Schilderij, monniken brouwerij 1356
Schilderij, monniken brouwerij
Startprijs 500 EUR
W. Weinert 1461
W. Weinert
Startprijs 80 EUR
Map 11 lithografiën Alfons Mucha 1033
Map 11 lithografiën Alfons Mucha

100 EUR

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw 1130
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw 1129
Startprijs 150 EUR
Litho, Jan te Wierik 1330
Litho, Jan te Wierik
Startprijs 115 EUR
Litho, Lilian Luiten 1445
Litho, Lilian Luiten
Startprijs 100 EUR
Paradies 1513
Paradies
Startprijs 475 EUR
Saal Born 1512
Saal Born
Startprijs 240 EUR
Kagie 1511
Kagie
Startprijs 120 EUR
2x Miniatuurportret Jan Schuman 1354
2x Miniatuurportret Jan Schuman

75 EUR

Ikoon, klein 1319
Ikoon, klein

90 EUR

Ikoon, klein 1317
Ikoon, klein
Startprijs 140 EUR
Ikoon, middel 1313
Ikoon, middel
Startprijs 180 EUR
Ikoon, middel 1311
Ikoon, middel
Startprijs 180 EUR
Ikoon groot 1309
Ikoon groot
Startprijs 200 EUR
Gouache Hanny Stolker 1290
Gouache Hanny Stolker
Startprijs 45 EUR
W.A.Knip 1510
W.A.Knip
Startprijs 700 EUR
van Dulmen 1059
van Dulmen
Startprijs 800 EUR
Vissers 1051
Vissers
Startprijs 350 EUR
Schild man in grot 1465
Schild man in grot

450 EUR

Ets, koning 1516
Ets, koning
Geen vanafprijs