Diverse stelletjes manchetknopen waaronder antieke met parelmoer ingelegd en zilver Cond.: G
Hanger GG 750/000 bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een Zuidzee parelø 15 mm. L.2.5 cm.
Vier delen modesieraden; 1x zilveren armban ø6cm. 1x speldbroche 835/000 K en L. 1x hanger met ketting 900/000 en 1 Art Deco ring COnd.: G
Hanger van bruine gefac. tijgeroog met omranding rode tijgeroog. ca.12.44 crt. en 2 diamanten . L 42 mm., 5.8 gr.
Ring GG585/000, buitenste rand bewerkt, bezet met een bloedkoraal. ø 48, ca.5.30 gr.
Armband van granaat, in blokvorm geregen, met RG 14 krt slot, maker: GR=Rozendaal-Hoorn,(1892-1894) waarop 4 granaten. L. ca.18cm.
Tinnen speld in de vorm van een olifant, gemerkt Jorgen Jensen Denmark nummer 439. Zoon van de beroemde kunstenaar Georg Jensen 3,5x2,8cm.
Creolen GG/RG 585/000 met enerzijds RG met gefac.smaragden 0.90 crt., anderzijds GG met,gefac. saffieren in zeer goede kleur en briljanten 0.40 crt.W/SI, L.17 mm, 8.4 gr.
Oorstekers WG 585/000 met diamant-carrees 0.50 crt. W/SI., L15 mm., 3.4 gr.
Klipoorstekers WG 585/000 ieder met 10 gefac.saffier carrees in zeer goede kleur en 8 briljanten 0.80 crt.l.get.W/SI., L18mm., 4.4 gr.
Ring GG/WG 750/000 met rond gefac.saffieren 1.0 crt. in zeer goede kleur en briljanten 2.0 crt.TW/VSI. ,ø52, 6.9 gr.
Oorstekers GG/WG 750/000 bezet met briljant , ca. 1.0 gr.
Klipoorstekers WG 585/000 bezet met briljanten en diamant baquettes 2.20 crt. TW/VSI., L.13 mm., 7.6 gr.
Tahiti parel ketting bestaande uit 31 chocobruine Tahiti parels 11.5-14 mm., sluiting RG 585/000, L.45 cm.
Ring WG/585/000 bezet met briljanten ca.1.0 crt, fancy-yellow en blauw SI/PI, ø56, ca.4.0 gr.