Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse manchetknopen
Startprijs 30 EUR

Diverse stelletjes manchetknopen waaronder antieke met parelmoer ingelegd en zilver Cond.: G

Hanger GG
Startprijs 750 EUR

Hanger GG 750/000 bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een Zuidzee parelø 15 mm. L.2.5 cm.

7 Sieraden
Startprijs 25 EUR

Zeven oude plated sieraden; 1x Junghans Astra Shockproof, 1x oud (defect) sieraade met bewerkt kristal 18e-19e eeuw, 1x horlogeketting, 1x ketting 1916, 1x ketting met stenen en 2x losse ketting Cond....

Camee broche, verguld
Startprijs 40 EUR

Broche schuimgoud( verg) bezet met een camee L.4x3.5 cm.

Oorstekers saffier
Resultaat: 110 EUR

Oorstekers GG585/000 met een ovale gefac.saffier. ca.2.90 gr.

4 Delen sieraden
Startprijs 25 EUR

Vier delen modesieraden; 1x zilveren armban ø6cm. 1x speldbroche 835/000 K en L. 1x hanger met ketting 900/000 en 1 Art Deco ring COnd.: G

Ring amethist
Startprijs 310 EUR

Ring GG750/000 bezet met een amethist. ø 54 ca.10.20 gr.

Diverse spelden
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse spelden 20e eeuw COnd.: G

Hanger WG/tijgeroog/diam.
Startprijs 150 EUR

Hanger van bruine gefac. tijgeroog met omranding rode tijgeroog. ca.12.44 crt. en 2 diamanten . L 42 mm., 5.8 gr.

Ring bloedkoraal
Startprijs 160 EUR

Ring GG585/000, buitenste rand bewerkt, bezet met een bloedkoraal. ø 48, ca.5.30 gr.

Granaatarmband, gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Armband van granaat, in blokvorm geregen, met RG 14 krt slot, maker: GR=Rozendaal-Hoorn,(1892-1894) waarop 4 granaten. L. ca.18cm.

Armband granaat
Resultaat: 70 EUR

Armband bezet met granaat. ø 18 cm.

Tinnen speld, olifant
Resultaat: 20 EUR

Tinnen speld in de vorm van een olifant, gemerkt Jorgen Jensen Denmark nummer 439. Zoon van de beroemde kunstenaar Georg Jensen 3,5x2,8cm.

Diverse sieraden, medailles
Startprijs 20 EUR

Diverse spelden, sieraden, medailles etc. Cond.: G

Creolen GG/RG/saffier/brilj.
Startprijs 680 EUR

Creolen GG/RG 585/000 met enerzijds RG met gefac.smaragden 0.90 crt., anderzijds GG met,gefac. saffieren in zeer goede kleur en briljanten 0.40 crt.W/SI, L.17 mm, 8.4 gr.

Oorst.WG/brilj.
Startprijs 380 EUR

Oorstekers WG 585/000 met diamant-carrees 0.50 crt. W/SI., L15 mm., 3.4 gr.

Klipoorst.WG/saf/brilj.
Startprijs 400 EUR

Klipoorstekers WG 585/000 ieder met 10 gefac.saffier carrees in zeer goede kleur en 8 briljanten 0.80 crt.l.get.W/SI., L18mm., 4.4 gr.

Ring GG/WG/saf./brilj.
Startprijs 1.350 EUR

Ring GG/WG 750/000 met rond gefac.saffieren 1.0 crt. in zeer goede kleur en briljanten 2.0 crt.TW/VSI. ,ø52, 6.9 gr.

Gouden oorbellen met brilj.
Resultaat: 60 EUR

Oorstekers GG/WG 750/000 bezet met briljant , ca. 1.0 gr.

Klipoorst./WG/brilj.
Startprijs 1.900 EUR

Klipoorstekers WG 585/000 bezet met briljanten en diamant baquettes 2.20 crt. TW/VSI., L.13 mm., 7.6 gr.

Brilj.ring WG
Startprijs 350 EUR

Ring WG 750/000 met 16 briljanten 0.05 crt. W/SI ø 53, 6.9 gr.

Parel armband 4 rij
Startprijs 220 EUR

Armband van 4 rijen parel, slot GG 585/000, L.19 cm.

Parelcollier
Startprijs 900 EUR

Tahiti parel ketting bestaande uit 31 chocobruine Tahiti parels 11.5-14 mm., sluiting RG 585/000, L.45 cm.

Ring WG/Brilj.
Startprijs 300 EUR

Ring WG/585/000 bezet met briljanten ca.1.0 crt, fancy-yellow en blauw SI/PI, ø56, ca.4.0 gr.