Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U
Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U
Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%
3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U
Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.
Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U
Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,
Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U
Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....
Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.
Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia
Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G
Zilveren edelman met ivoren hoofdje op zilveren voet waarin rhodochrosiet,tijgeroog,groene agaat en cornalijn. Zilvergehalte 835/000 voorzien van Z 2 inportkeur. H. 16 cm., 193 gr. Cond.:U
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Oude glazen fruitschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Oude glazen schenkkan met sterling zilver overlay in bloemenmotief 20e eeuw (Rockwell) 15x14xø12cm. Cond.: G
Bijzondere jat naar antiek voorbeeld voorzien van monturen waarin diverse turquooise stenen L.: 41cm. Cond.: U