Zes oude delen plated 20e eeuw; 1x grote kemphaan, 1x onderschotel, 1x suikerbakje, 1x suikerschepje, 1x zoutstooier (adelaar), en 1x peperstrooier (adelaar) 7-21cm. Cond.: G
Grote antieke zilveren gelegenheidslepel 835/000. In de bak een afbeelding van admiraal De Ruyter en op de steel een grote driemaster. Jaarletter B: 1886 L.: 30cm. ca. 127gr. Cond.: R
Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U
Antieke Engelse sterling zilveren strooier rustend op 3 pootjes H.:9cm. ca. 44gr. Cond.: U
Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U
Antieke zilveren eetlepel, buitenlands MT: JK 835/000 ca. 73gr. 20cm. Cond.: U
Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U
Twee prachtige antieke plated suaskommen staand op 3 pootjes in zeer goede staat 11x15x7cm. Cond.: G
Drie Hollands zilveren vingerdoekringen en een bolvormig rechthoekig pillendoosje 835/000 ca. 48gr. (totaal) Cond.: G
Antiek Hollands zilveren theeschepje, kolenbakmodel, groot keur 835/000. MT: HS onduidelijk, jaarletter Z: 1834 ca. 10gr. L.: 9cm. Cond.: R
Zilveren miniatuur van een verrijdbaar strandhuisje, deurtje ontbreekt 800/000 ca. 37gr. L.: 8cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur van een molen, Hollands zilver groot keur, jaarletter N: 1923 835/000 ca. 39gr. H.: 11cm. Cond.: U