Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U
J. Norau ca. 1900, grote bronzen plaquette van Jezus met kruis 32x24cm. Cond.: G
Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een jongen met duif in de hand ca. 1900, ongesigneerd H.: 21cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G
Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een mandolinespelende elf, Jörg Steegmüller 27x20x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een jongen met korf op de rug ca. 1880, ongesigneerd H.: 12cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Acht bronzen figuren 20e eeu, voorstellend musicerende Indiase vrouwen 15cm. Cond.: G
Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G
Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G
Notenhouten 16e eeuws heilig figuur op aardbol met zeemonster en puttikopje. Vermoedelijk Zuid-Duitsland 24xø12cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G
Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G
Indonesisch fantasiefiguur Barognsai, prachtig gedetailleerd uitgewerkt van djatihout 20e eeuw 38x31x14cm. Cond.: G
Zware Afrikaans bronzen kop van de Ohi stam (Nigeria) 45x19x16cm. Cond.: G
Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G
Bronzen beer met schietschijf op marmeren sokkel, gesigneerd P. Leibküchler (1873 - 1938 Duitsland) 19x6x6cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Smidt felling (1895- 1930 Duitsland) voorstellend een vissersjongen met hoge laarzen en stormmuts 26cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel 20e eeuw, gesigneerd Keck (Duitsland). Jongen met kruiwagen 15x7x5cm. Cond.: G