Oud gietijzeren klokkenmannetje Duitsland 20e eeuw in goede staat 39x21x12cm. Cond.: G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Duitse Schwarzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia, bloemmotief en bandintarsia. Prachtige vuurvergulde kapitellen, slinger en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk, lichte fineerschade 57x28x15cm. Cond....
Grote vergulde Zweedse Lenzkirch cartelklok, gesigneerd G. Boiard 1928. Lenzkirch uurwerk 1 million nr. 39601. In zeer goede en funct6ionerende staat 76x25x11cm. Cond.: G
Oud verchroomd vogelkooitje met wekkermechaniek ca. 1930. Waarschijnlijk klokje met mechanike. Met bewegend vogeltje, functies niet getest. Verder in goede originele staat 21x13x10cm.
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk in zeer goede staat 29x17x16cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 met secondenaanduiding (ongemerkt). Compleet met kroon en tollen 118x45x18cm. Cond.: G
Eikenhouten fineer schoorsteenpendule met 8-daags uurwerk en gongslag ca. 1930. In zeer goede staat 23x37x14cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G
Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G
Monumentaal Frans klokkenstel ca. 1880 van zwaar marmer en brons. Voorstellend een man van adel uit de 18e eeuw zittend op een stoel met boeken. 8-Daags uurwerk. Marmer licht beschadigd 57x42x19cm. en...
Franse majolica keramieken pendule ca. 1890 met goud-, landschaps-, en bloemendecor. 8-Daags goed functionerend uurwerk. Kast is gemerkt France 184. Mooie geëmailleerde wijzerplaat. Geheel in zeer goe...
BimBam regelateur ca. 1920 met Westminster slagwerk, gemerkt H en M D.R.G.M. in eikenhouten kast 80x35x18cm. Cond.: G
Oude messing wandklok gemerkt Emil Smeckenbecher met Westminster slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 35x26x9cm. Cond.: G
Bronzen klokkenstel ca. 1920 met emaille wijzerplaat en beschilderde keramieken plaquettes en tussnestukken. 8-Daags uurwerk F.H.S. Duitsland. het klokkenstel is in zeer goede staat, porselein gesigne...
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast en slagwerk in zeer goede staat 77x27x14cm. Cond.: G
Oude wekker ca. 1950 met putto gemaakt van compositie metaal in goede originele staat 18,5x6x11cm. Cond.: G
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G
Hollandse Fries schippertjes wandklok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 70x22x17cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.
Prachtige Franse comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en pronkslinger. gemerkt Bisson a Novailles. Wijzerplaat bijgewerkt 152x31x18cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G
Prachtige antieke massief eiken Duitse vrijslinger wandklok ca. 1890 met bronzen beslag in zeer goede staat. Uurwerk is ongesigneerd 109cm. Cond.: G
Grote Franse kolompendule ca. 1880 met restanten van koper inlegwerk in Boulle stijl. 8-Daags uurwerk met precisieslinger, ongerestaureerd 56x29x13cm. Cond.: M
Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met noten kast, bronzen gietwerk en atlas in goede staat 48x22x13cm. Cond.: G
Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G
Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G
Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G
Hollands Fries stoelklokje ca. 1920 in zeer goede originele staat 53x23x16cm. Cond.: G
Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk (gestempeld), voorstelling van kippenvoerende vrouw met molen, huis, konijn, schaap en eend. Wieken van de molen missen 39x42x16cm. Cond...
Urgos BimBam wandklok ca. 1940 in notenhouten kast. In zeer goede functionerende staat 80x33x18cm.
Friese kortstaartklok 19e eeuw met eiken kast en wekkerfunctie 120x36x21cm. in zeer goede staat.
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok (zonder deurtjes) in originele staat, wijzerplaat gelijmd 34x25x13cm. Cond.: R
Marmeren Franse pendule ca. 1890 met bronzen haan en 8-daags uurwerk, gemerkt Japy Freres. Bronzen haan is gemerkt Baryf (haan is later gemonteerd) 51x35x16cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen gietwerk en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 65x28x18cm. Cond.: G
Oude Hollandse Friese staartklok met maandstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x24x16cm.
Duits porseleinen Schwarzwald klokje ca. 1870 in goede originele complete staat (met slagwerk) 19x13x10cm. Cond.: G
Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk (vogeltje mist) 40x30x15cm. Cond.: R
Oude Friese schippertjes staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 82x23x17cm. Cond.: G
Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1890 met figuur gemaakt van compositie metaal (haarscheur), uurwerk is goed 30x27x10cm. Cond.: R
Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse klok met bronzen gietwerk, wekkerfunctie en slagwerk 2e helft 20e eeuw 61x26x15cm. Cond.: G
Frans bronzen vuurverguld 3-delige klokkenstel met stolp. Wijzerplaat met emaille cartouches, kaarskandelaars met onyx. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880 in goede originele staat 35x30x15cm. en 40x...
Zweedse vergulde houten cartelklok met 8-daags uurwerk en slagwerk. Achterkant van messing ca. 1930 in zeer goede staat 58x32x13cm. Cond.: G
Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...
Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met snijwerk 49x31x24cm. Cond.: G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G
Franse pendule met vrouwenfiguur Les Roses (compositie metaal) met 8 daags uurwerk en onyx kast (Japy Freres) in goede originele staat, 2 chips 60x32x19cm. Cond.: G
Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G
Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...
Friese comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en latoen-koperen pronk- of prachtslinger in zeer goede originele staat 145x38x17cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk in Louis Quinze stijl. Putti, koppen, bloemen etc. in goede originele staat 48x26x16cm. Cond.: G
Schotse staande klok 19e eeuw met prachtige mahoniehouten brede kast, beschilderde wijzerplaat, 8-daags uurwerk met secondenwijzer en datumaanduiding (vervaagd) 245x67x48cm. Cond.: G
Franse wekker ca. 1910 met porselein en bronzen voet, kristallen wekkerkast hoekig geslepen in zeer goede originele staat 18xø11cm. Cond.: G
Kleine Franse roodmarmeren wekker ca. 1890 in pendulevorm met messing ornamentuur (marmer gebarsten) 16x12x5cm. Cond.: M
Franse reiswekker ca. 1890 met porseleinen cijferplaat, gelakte houten kast en messing monturen in zeer goede orignele staat 13x7x7,5cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met bronzen jongen, gemerkt OH, EH!! L. moreau met 8 daags uurwerk in uitstekende staat 50x25x21cm. Cond.: U
Oude koperen wekker in de vorm van een paraplu (Trademark) 20e eeuw in goede staat 15xø17cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws pendule-uurwerk 8-daags zonder wijzerplaat. In goede staat 10xø15cm. Cond.: G
Zeldzaam Frans Louis Quatorze uurwerk 1e helft 18e eeuw, gesigneerd Herbault Paris N zog in zeer goede originele staat. Wijzers missen 7xø14cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse pendule-uurwerken 8-daags in redelijk tot goede staat.
Groot Frans uurwerk ca. 1880 van een bouille klok met emaille cartouches en vuurverguld. Villard a Paris in zeer goede staat 30x27x7cm. Cond.: G
Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met porseleinen wijzerplaat en plaquettes. Vergulde compositie metalen kast, gemerkt H.T. Brevet 8-daags uurwerk. 35x24x11cm. In zeer goede originele staa...