Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Snuffbottle, draken 6048
Snuffbottle, draken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees beeld, man + kind 6043
Chinees beeld, man + kind

Resultaat:

80 EUR

Meissen dekselschaal 6011
Meissen dekselschaal
Startprijs 240 EUR
Buste Teplitz 6005
Buste Teplitz
Startprijs 350 EUR
Plateel tableau, Rozenburg 6013
Plateel tableau, Rozenburg
Startprijs 2.500 EUR
3 Delen glaswerk 5561
3 Delen glaswerk
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2x Glaswerk 5554
2x Glaswerk

Resultaat:

120 EUR

Boheemse vaas + Fles 5546
Boheemse vaas + Fles
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Copier Leerdam vaas 5509
Copier Leerdam vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Glaswerk 5500
2x Glaswerk

Resultaat:

60 EUR

Bronzen Quan Ying ca. 1920 5111
Bronzen Quan Ying ca. 1920
Startprijs 150 EUR
Art Deco beeld 5123
Art Deco beeld
Startprijs 150 EUR
3 Bronzen figuren 5074
3 Bronzen figuren
Startprijs 90 EUR
Bronzen herdershond 5068
Bronzen herdershond
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Hollandse secretaire 4035
Hollandse secretaire

Resultaat:

130 EUR

Lage achtkantige tafel 4028
Lage achtkantige tafel
Startprijs 100 EUR
3x Houtsnijwerk 18e eeuw 5037
3x Houtsnijwerk 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Beeld, vrouw met schelpen 5104
Beeld, vrouw met schelpen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Louis Philippe vitrinekast 4022
Louis Philippe vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Madonna + Kind ca. 1800 5025
Madonna + Kind ca. 1800

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2 Perzische tapijten 4528
2 Perzische tapijten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4520
Perzisch tapijt

Resultaat:

30 EUR

Kleed 4512
Kleed
Startprijs 25 EUR
Marmeren pendule 3615
Marmeren pendule
Startprijs 50 EUR